X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy, aby na pewno martwy płód?
Odpowiedz

Czy, aby na pewno martwy płód?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misiax93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się z Wami tym podzielić. Byliśmy dziś na pierwszym USG (12tydz. +2 dni) i okazało się, że naszemu Maleństwu w 10tc przestało bić serduszko. Teraz czeka mnie operacja pod całkowitą narkozą, ponieważ był sporawych rozmiarów(32,4mm). Dziwi mnie tylko, że minęły już 2 tyg., a u mnie nie ma wgl oznak poronienia. Nic mnie nie boli, nie krwawię, mam w sobie dużo energii. Dodam, że idę jeszcze prywatnie na USG, aby potwierdzić, że Maleństwo nie żyje. Czy może któraś z Was tak miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 19:33

  • karina.82 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci współczuję ... Dla swojej pewności mogłabyś wykonać jeszcze bHcg w odstępie doby. Ja miałam taki przypadek, że nosiłam martwą ciążę też około 2 tygodni. Po takim czasie bHcg jest już tak niska, jak u kobiety nieciężarnej. Mój lekarz zlecił mi to badanie oraz przeprowadził jeszcze raz kontrolnie usg już w szpitalu przed samym zabiegiem łyżeczkowania.
    Trzymaj się cieplutko, wszystko będzie dobrze, raczej nie tym razem, ale jeszcze będziesz miała swojego dzidziusia, a nawet 2 czy 3 ... pozdrawiam

    f2w3rjjg6438hu6q.png
  • Misiax93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że w sobotę wieczorem była w szpitalu, gdyż na bieliźnie zauważyłam jasno brązowy śluz. Od razu pojechaliśmy do szpitala. Tam doktor wzięła tylko mocz do badania i powiedziała, że z dzieckiem jest wszystko dobrze, ale są bakterie w moczu i dała mi leki...
    Jutro idę prywatnie jeszcze się zbadać...

  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak sie sprawa wyjasnila?

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie z tym że jestem niby w 7 a z usg wychodzi ze 6 i 1 dzień ciąży wczoraj badanie usg pokazało zarodek na 4mm ale bez akcji serca. Jeden lekarz kazał się klaść i usówać ciążę w szpitaslu a drugi kazał czekać ze serce mam czas jeszcze sie pokazac
    nie krawawie mam biały śluz nic mnie nie boli brak goraczki ciśnienie w normie. Co o tym sadzicie?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech on sobie mózg usunie ;) Kilka dni różnicy to nie katastrofa, przecież owulka mogła być później. A serduszko lada dzień powinno zacząć już bić.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne że jeszcze może zacząć bić... ech Ci lekarze....poszukaj sobie takiego lekarza dla którego życie jest najwiekszym darem :)

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ