X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czekanie na poronienie
Odpowiedz

Czekanie na poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leif Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po 1 i 2 poronieniu nie obyło się bez łyżeczkowania. Pierwsze poronienie przeszłam w domu w 11 tyg i nie było ono zupełne. W drugim w 10 tyg nie pomógł cytotec. W trzecim mój ginekolog przepisał mi artrotec i wszystko odbyło się w domu bez pobytu w szpitalu. Macica sama się oczyscila w sposób praktycznie bezbolesny, nie tak jak jak podczas 1 poronienia, które wspominam strasznie.

    4 straty, Udało się za 5 razem :-)
    4ov0xby.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w środę do lekarza. Ale z tego co się orientuję to mój gin. jest przeciwny tabletkom :/

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 9 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy po tych wszystkich poronieniach jakie robilyscie badania??

    monik84111
  • monika2311 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie liczyłam na lekarzy. W większości hormonalne: Lh, FSH, L79,progesteron,estradiol,atg, sód, potas, ft4, prolaktynę, wit d3, testosteron, morfologię, AMH- tyle pamiętam. No i nasienie czasem zalecane. Ale to pytanie nie na tę rozmowę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 14:52

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 10 października 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    dziewczyny czy po tych wszystkich poronieniach jakie robilyscie badania??

    Jeśli to pierwsze poronienie to zazwyczaj nie robi się żadnej diagnostyki. Ja badania robiłam dopiero po drugim,nale niestety nie udało się ustalić przyczyny strat.

    Zalecane podstawowe badania to: hormony, pakiet badań na zespół antyfosfolipidowy, badanie kariotypu partnerów, wymazy na bakterie.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 23 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w podobnej sytuacji. Czekam na poronienie. Zdecydowałam się na poronienie farmakologiczne w szpitalu.
    Lekarz zlecił badania:
    P/c kardiolipinie Igg Igm oraz Trombofilia wrodzona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 17:06

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ