X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje cytomegalia...?
Odpowiedz

cytomegalia...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane chce Wam życzyć wszystkiego dobrego, spelnienia marzen, spokojnych, zdrowych swiat! :-)

    odebralam wczoraj wynik...po 3 tygodniach nadal jest wątpliwy...poprzednia wartosc 0,136 a teraz 0,139...czyli prawie taki sam...nie wiem sama co o tym myslec...ciesze sie, ze nie jest dodatni ale i tak mam mieszane uczucia...

    pozdrawiam <3

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak napisałam moim zdaniem nie masz sie czym martwić, skoro wynik nadal wątpliwy, to być może parametry podwyższone z racji tego, ze jesteś w ciąży, ale na 1000 % nie jest to zakazanie pierwotne.

    Iza75 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka dziekuje :-)
    mój gin tez twierdzi, ze nie mam powodu do obaw

    Summerka lubi tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • klaudiaxoxo Przyjaciółka
    Postów: 112 75

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję odpowiedzi na pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć.
    Czy przy stwierdzonej cytomegalii można podchodzić do in vitro? w kl.IgG wynik na +, a kl. IgM wynik wątpliwy

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś się udać do lekarza od chorób zakaźnych i tam pytać Klaudia. Myślę, że przechorowanie cmv w przeszłości nie jest przeciwwskazaniem do in vitro, ale świeże zachorowanie może zaszkodzić płodowi, więc chyba bym nie ryzykowała w takim wypadku.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • patkaaxx28 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanie w 2015 roku zaszłam w ciąże okazało się że mam Cytomegalie ale okres zachorowania starszy niż ciąża. Moja córeczka urodziła się z cytomegalia na dzień dzisiejszy obserwujemy wydalane... Myślimy z mężem o drugim dziecku tylko nie wiemy czy możemy ze względu na tą cytomegalie Córeczki..może z Was ktoś coś wie na te temat.. jak to z Ta cytomegalia jest..

    patkaaxx
  • vini9 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety czeka mnie kolejna wizyta u lekarza właśnie związana z cytomegalią... Bardzo się martwię, nie chciałabym, żeby wynik wyszedł pozytywny. Poza tym wyczytałam tutaj http://wenerolog24.pl/choroby/cytomegalia.html że trzeba będzie na dodatek poczekać i wyniki powtórzyć, bo wtedy dopiero jest on miarodajny. Czy Wasz lekarz mówił to samo? Chciałabym skonfrontować tę wiedzę z tym, co jest napisane o cytomegalii na tym portalu...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ