X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Covid-19 w I trymestrze
Odpowiedz

Covid-19 w I trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 8 lutego 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem w końcówce I trymestru i dopadł mnie covid. Wystąpiła gorączka, dreszcze, delikatny kaszel i ból głowy.
    Czy któraś z Was to przechorowała skąpoobjawowo/objawowo i jak sobie radziłyście? Czy z dzieckiem wszystko ok?

  • GosiaM29 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,

    Ja dziś otrzymałam pozytywny wynik jestem w 12 tygodniu ciąży:(
    Myślałam, ze to tylko przeziębienie niestety wyszedł COVID...


    Jak się czujesz i twoje maleństwo?


  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 26 lutego 2021, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch dniach od napisania postu zanikł mi węch i smak, przez cały tydzień przesypiałam noce i dnie. Nie było źle, bo gorączka była jednodniowa, wzięłam po prostu paracetamol i przeszło. Maleństwo ma się dobrze. Po tygodniu od pierwszego objawu zdarzył mi się spory spadek progesteronu więc i plamienia, być może związany z chorobą, tego nie wie nikt, ale leki pomogły i już wszystko jest w porządku.
    Będzie dobrze, myśl pozytywnie ☺️ staraj się utrzymywać temperaturę nas stałym poziomie a reszta będzie ok :)

  • GosiaM29 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 28 lutego 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz!
    Właśnie teraz tez nie mam smaku ani węchu, ogólnie to samo osłabienie i duża ilość snu, na szczęście mam apetyt 🙂
    Powiedz mi proszę kiedy odzyskałeś zapach i węch? Jak rozpoznać obniżenie progesteronu?


    Dziękuje i życzę dużo zdrowka ❤️

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 28 lutego 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam węchu i smaku w dalszym ciągu (ale nie powiem, żeby mi to narazie przeszkadzało 😀 ).
    Co do progesteronu to twardniał mi ciągle brzuch i zaczęłam plamić. Więc od razu lekarz ginekolog skierował mnie na krew i dostałam hormony.
    Również życzę zdrówka ❤️ będzie dobrze ☺️

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 lutego 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wrześniu pod koniec przeszłam covid ,a w ciąży jestem od 1 września. Dziecko zdrowe. Covid teoretycznie nie wpływa na ciążę, pod warunkiem, że matka nie umiera rzecz jasna 😉.

    Aaasti lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • GosiaM29 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 28 lutego 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za wiadomości 🙂

    Strasznie się bałam dalszych konsekwencji, ale mnie uspokoilyscie. Choć umierać nie zamierzam 🤣
    Odnośnie braku smaku i węchu to dobra sprawa, ponieważ jem zdrowe rzeczy, których nie mogłabym zjeść mając smak i węch 🙂

    Pozdrawiam ciepło ❤️

    Aaasti lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ