BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Covid-19 w I trymestrze
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Aaasti
Ekspertka
227

Wysłany: 8 lutego, 09:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie! Jestem w końcówce I trymestru i dopadł mnie covid. Wystąpiła gorączka, dreszcze, delikatny kaszel i ból głowy.
Czy któraś z Was to przechorowała skąpoobjawowo/objawowo i jak sobie radziłyście? Czy z dzieckiem wszystko ok?

GosiaM29
Debiutantka
1

Wysłany: 26 lutego, 19:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witaj,

Ja dziś otrzymałam pozytywny wynik jestem w 12 tygodniu ciąży:(
Myślałam, ze to tylko przeziębienie niestety wyszedł COVID...

Jak się czujesz i twoje maleństwo?

Aaasti
Ekspertka
227

Wysłany: 26 lutego, 22:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Po dwóch dniach od napisania postu zanikł mi węch i smak, przez cały tydzień przesypiałam noce i dnie. Nie było źle, bo gorączka była jednodniowa, wzięłam po prostu paracetamol i przeszło. Maleństwo ma się dobrze. Po tygodniu od pierwszego objawu zdarzył mi się spory spadek progesteronu więc i plamienia, być może związany z chorobą, tego nie wie nikt, ale leki pomogły i już wszystko jest w porządku.
Będzie dobrze, myśl pozytywnie ☺️ staraj się utrzymywać temperaturę nas stałym poziomie a reszta będzie ok :)

GosiaM29
Debiutantka
1

Wysłany: 28 lutego, 14:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuje za odpowiedz!
Właśnie teraz tez nie mam smaku ani węchu, ogólnie to samo osłabienie i duża ilość snu, na szczęście mam apetyt 🙂
Powiedz mi proszę kiedy odzyskałeś zapach i węch? Jak rozpoznać obniżenie progesteronu?

Dziękuje i życzę dużo zdrowka ❤️

Aaasti
Ekspertka
227

Wysłany: 28 lutego, 16:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie mam węchu i smaku w dalszym ciągu (ale nie powiem, żeby mi to narazie przeszkadzało 😀 ).
Co do progesteronu to twardniał mi ciągle brzuch i zaczęłam plamić. Więc od razu lekarz ginekolog skierował mnie na krew i dostałam hormony.
Również życzę zdrówka ❤️ będzie dobrze ☺️

Arashe
Autorytet
2524

Wysłany: 28 lutego, 18:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja we wrześniu pod koniec przeszłam covid ,a w ciąży jestem od 1 września. Dziecko zdrowe. Covid teoretycznie nie wpływa na ciążę, pod warunkiem, że matka nie umiera rzecz jasna 😉.

Aaasti lubi tę wiadomość

l66prp8.png
Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
pglyfv7.png

GosiaM29
Debiutantka
1

Wysłany: 28 lutego, 20:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziękuje Wam za wiadomości 🙂

Strasznie się bałam dalszych konsekwencji, ale mnie uspokoilyscie. Choć umierać nie zamierzam 🤣
Odnośnie braku smaku i węchu to dobra sprawa, ponieważ jem zdrowe rzeczy, których nie mogłabym zjeść mając smak i węch 🙂

Pozdrawiam ciepło ❤️

Aaasti lubi tę wiadomość

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)