X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje co jest lepsze clexane czy frxyparina?
Odpowiedz

co jest lepsze clexane czy frxyparina?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak w tmacie. najpierw bralam fraxyparyne ale zaczelo mnie w miejscu wstrzykniecie swedziec i dostawac czerwone otoczki. lekarz powiedzial zebym kupilam clexan. kupilam ale teraz sie zastanawiam czy to jest to samo dzialanie/??? no bo inna heparyna..... wydalam kase a teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilam ze zmeinilam.czy ktoras z was miala tak ze po zastrzyku kilka godzin pozniej zaczelo to swedzeciec???

    poooomocy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja bralam to i to u mnie bylo ok
    Rzeczywiscie rozni sie to skladem ale najwazniejsze aby rozrzedzało krew.
    A pytalas o to uczulenie?
    Mnie tez troche swedzialo ale po tylu miesiacach brania albo przestalo swediec albo po prostu przyzwyczailam sie.
    Ja bralam to cale ciaze i 6 tyg.po. Bylo to zalecenie hematologa. A bralam rozne heparyny ze wzgledu na problemy z dostepem do clexane w aptekach.
    Pozdrawiam cieplo

  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj lekarz prowadzacy ginekolog powiedzial ze tak musi byc i juz... podniosly mi sie przy tym wogole tez enzynofilie a one odpowiadaja podobno za pasozyty i alergie. Jednak potem pojechala do profesora ktory zlecil mi te leki w ciazy on powiedzial ze jak swedzi to znaczy ze reakcja uczuleniowa. bo nie mialam wysypyki na calym ciele tylko w miejscu wklucia byl czerwony slad. taka otoczka sie robila kora swedziala no i tak jakby troche puchlo. odstawala skora w tym miejscu jak po ukaszeniu komara. i ten profesor kazal zmienic na clenax, wczoraj go kupilam ale rzeczywisicie gorzej go dostac. wizyte u gin mam dopieor 10 wrzesnia. jedno opakowanie fraxyparyny mam jeszcze skonczyc i potem ten clenax. wystraszylam sie troche bp na opakowaniu jest napsane zeby nie zmieniac rodzajow heparyny

    poooomocy
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie przez pierwszy miesiac brania nie swedzialo wogole. dopiero po miesiacyu zoabczyla te czerwone plamy w miejscu wstrzykniecia, ktore raz swedzialy a az nie. ale byly czerwone odczyny po prostu. a tobie po zastrzyku puchnie troche to miejsce? odstaje tak jakby jak dotkniesz reka? bo mi tak

    poooomocy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja obecnie nie biore bo nie mam p9trzeby ale tez jak bralam pierwszy raz to jedynie mialam zaczerwienione innego odczynu nie mialam albo po prostu nie pamietam juz. Moglam nie miec innych objawow gdyz ja bralam pol ciaze Metypeed steryd on tez niweluje reakcje alergiczne.
    A co do Clexane to ja jak nie moglam Go dostac to kupowalam Neoparin zamiennik wiem ze sa rozne opinie ze to zamiennik i ze niby gorszy jest ale rozmawialam z farmaceutami i lekarzem i mowili ze On rozni sie tak naprawde nazwa i firma. Mi w kazdym badz raxie nie zaszkodzil a pomogl bo donosilam ciaze. A Clexane bralam prawie cala pierwsza donoszona ciaze a zamiennie Fraxiparine bralam jak nie mozna bylo nigdzie kupic tego pierwszego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ