X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Clexane przechowywanie w upały
Odpowiedz

Clexane przechowywanie w upały

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lililove Ekspertka
    Postów: 223 119

    Wysłany: 6 lipca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn które muszą brać zastrzyki typu Clexane w ciąży. Gdzie trzymajcie je kiedy są upały? Niby ma być poniżej 25° Ja trzymałam w szufladzie gdzie się okazało że jest 27 ° gdy za oknem raptem 25° ale bardzo źle się czułam po podaniu zastrzyku, mdłości utrata sił jak bym miała zemdleć. Powiazalam że to może być od przegrzania.

    w5wqjw4ztew8tr3m.png
    8p3ougpjn79q0i9u.png
  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktoś ma do odsprzedania clexane 0,4? U nas niestety nie jest dostępny...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ