X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje cisnienie ...pomoze ktos?
Odpowiedz

cisnienie ...pomoze ktos?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Przyleciałam tu do Was z Pytaniem bo zapewne wiecie lepiej . Jestesmy w trakcie starań lecz pojawilo się u Mnie ciśnienie jak i wysoki Puls Kardiolog przepisała mi Isoptin SR 120mg mówiąc iż jest on bezpieczny w ciąży jak i w trakcie starań - Prosze napiszcie czy któraś z Was brała przed ciąża i w ciąży ten " Isoptin SR " bo naczytałam sie tyle że mam ogromnego stracha :( nie wiem co myslec czy nie popełniła pomyłki dajac ten z SR ?

    inessa lubi tę wiadomość

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja bralam Isoptin a takze zamiennik Staveran bo czasem ciezko o ten pierwszy.Bralam i w ciazy i podczas staran i jest to lek bezpieczny wlasnie zalecany na czas ciazy. Poza ciaza biore Nedal ten lek jest niezalecany na czas staran i ciazy. Dziewczyny w ciazy na wysokie cisnienie maja zalecany Dopegyt ale tutaj chodzi tez o obnizenie pulsu a Isoptin to ma wlasnie uczynic.
    Udanych szybkich staran zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 18:11

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej. Ja bralam Isoptin a takze zamiennik Staveran bo czasem ciezko o ten pierwszy.Bralam i w ciazy i podczas staran i jest to lek bezpieczny wlasnie zalecany na czas ciazy. Poza ciaza biore Nedal ten lek jest niezalecany na czas staran i ciazy. Dziewczyny w ciazy na wysokie cisnienie maja zalecany Dopegyt ale tutaj chodzi tez o obnizenie pulsu a Isoptin to ma wlasnie uczynic.
    Udanych szybkich staran zycze :)


    Bardzo dziekuje za informacje nie co mnie uspokoiłaś .. Własnie problem u mnie jest taki ze Prosilam o dopegyt ale KArdiolog mówiła ze on obnizy mi tylko cisnienie :( a ja mam problem z pulsem ktory siega czasem do 100... a powinnam miec max 60-70 przy czym mialam problemy z oddychaniem... z racji tej dala mi Isoptin SR wlasnie z tym dopiskiem SR ?tez mialas taki ?

    Jeszcze raz mega CI dziekuje za odpis bo Ciezko tu znalez widze kogos kto bral ten lek... Mega mnie uspokoilas az mi cisnienie spadlo
    Wiele dobrego :):*

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykla ja mam arytmie serca ( tylko ja akurat przeszlam zap.miesnia sercowego i to jest pozostalosc po tej chorobie) i wysoki puls przekraczajacy czesto 100 Isoptin wlasnie ze wzgledu na to dostalam no i cisnienie. A gdy puls b.wysoki to mozna miec problemy z oddychaniem dlatego te leki trzeba brac regularnie nawet poza ciaza i staraniami.

    Bierz leki regularnie i spokojnie wszystko bedzie dobrze :)

    Niezwykła, lily 333 lubią tę wiadomość

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Niezwykla ja mam arytmie serca ( tylko ja akurat przeszlam zap.miesnia sercowego i to jest pozostalosc po tej chorobie) i wysoki puls przekraczajacy czesto 100 Isoptin wlasnie ze wzgledu na to dostalam no i cisnienie. A gdy puls b.wysoki to mozna miec problemy z oddychaniem dlatego te leki trzeba brac regularnie nawet poza ciaza i staraniami.

    Bierz leki regularnie i spokojnie wszystko bedzie dobrze :)

    ok dziekuje mam nadzieje ze tak bedzie

    ***musi być dobrze.*
    __________
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ