X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje cienkie endometrium przy staraniach- proszę o pomoc
Odpowiedz

cienkie endometrium przy staraniach- proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 11 października 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytam tutaj bo na ovu nikt mi nie odpowiedzial.
    Wczoraj bylam u ginekologa który mnie podłamał.. ale od początku. Mam cykle 30dniowe, owulacje ok 17-18dnia cyklu, będąc u lekarza w 12 dc byl pecherzyk dominujący 8mm, w 16dc pecherzyk juz 17 mm, ale endometrium bardzo male 5mm... wczoraj tj w 17dc bylam u innego ginekologa który powiedzial ze pęcherzyk ma 16mm
    ( dlaczego dzien wczesniej mial 17 mm? zmalał zamiast urosnąć? czy błąd pomiaru?) a endometrium 5 mm.... wedlug tego ginekologa owulacja za jakies 3 dni... ale powiedzial ze endometrium tak male 5mm ze slabo to widzi :(. Czy jesli endometrium jest takie cienkie jest szansa na ciąże? czy ono przez 2-3 dni ktore zostaly do owulacji moze urosnąc do rozmiaru który utrzyma ciąże? niepokoi mnie tez to dlaczego na wizycie dzien po dniu moj pecherzyk nie urósl, ale nawet zmalal o 1cm? czy on moze stanąc w miejscu i ruszyc znowu ze wzrostem? Juz widze ze jesli ta owulacja wogole nastapi w tym cyklu to bedzie pozniej o 3 dni niz zawsze, ale biore od tego cykla castagnusa to moze on mi przesunal owulacje... testy owulacyjne zoraz ciemniejsze, ale dzisiejsza kreska jeszcze nie tak ciemna jak kontrolna, Bede wdzieczna za pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 20:33

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja moge tylko powiedziec,ze endometrium rosnie do owulacji a potem gdybys zaszła w ciaze to tez jeszcze przyrosnie ( maleje przed okresem a przynajmniej powinno). 5 mm 2-3 dni przed owulacja to jest mało ale zarazem jeszcze kilka dni do owulki wiec jest szansa,że przyrosnie nawet na 10 mm do czasu owulacji a to juz ładne endo :) tego Ci zycze <3
    na przyrost endo przed owulka b.dobre jest czerwone wino wytrawne -oczywiscie lampka na dzien hyhy no i orzechy :) mi polecano tez brac magnez z wit. B6 rowniez ładnie buduje endometrium ( magnez z b6 dobre jest tez podczas ciazy bo pomaga odzywic macice i potem łozysko)
    co do jajeczka to ono rowniez przyrasta ok 1-2 mm na dobe a pierwszy raz słysze aby jajeczko zmalało ale ja sie na tym nie znam choc mysle,ze był to bład pomiaru u Ciebie. Trzeba pamietac,ze kazdy lekarz troche inaczej mierzy no i urzadzenia tez sa rozne.
    Pozdrawiam i życze powodzenia :)

  • Agnesee Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 13 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można porównywać wielkości pęcherzyków mierzonych przez dwóch różnych lekarzy na dwóch różnych sprzętach. Różnica to na pewno błąd pomiaru.
    Życzę powodzenia w staraniach! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ