X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciemnobrązowe plamienia w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Ciemnobrązowe plamienia w pierwszym trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzisiaj 5 tygodni i 4 dni. Biorę duphaston na podtrzymanie ciąży.
    Od poniedziałku mam plamienia. Na początku beżowy śluz. Dzisiaj brązowe upławy. Nic mnie nie boli. Jestem po 3 poronieniach. Lekarz mówi aby się oszczędzać i czekać. Czy któraś z Was tak miała? W pierwszej ciąży plamiłam a skończyło się na krwawieniu i poronieniu :-(
    Jestem po wielu badaniach i przyczyna strat nie jest znana. Przed nami jeszcze jedno badanie - kariotyp ale to dopiero na koniec roku...

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Prima. Pamietam Cie z rozowej strony, gratuluję i trzymam kciuki. Lekarz nic wiecej nie moze poradzic oprocz duphastonu a Ty oprocz lezenia, ale to calkowitego! Wstac tylko na siusiu i zrobic sobie jesc. Wierze,ze wszystko bedzie dobrze. Badz dobrej mysli, moze "taka Twoja uroda".

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak plamilam i bralam lutke. Potem jeszcze w drugim trymestrze się zdarzało. Ja mam nadzieję i to prawdopodobna przyczyna

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ