X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża Pozamaciczna 2021
Odpowiedz

Ciąża Pozamaciczna 2021

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Nie wiem czy istnieje już taki wątek, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
    Czy któraś z was przeszła taka ciąże a później udało się urodzić zdrowe dziecko?
    Mam 27 lat to moja pierwsza ciąża i tak niefortunnie zagnieździła się w lewym jajowodzie, który został mi usunięty dwa dni temu wraz z ciążą. Zostałam wyspana do domu bez karty wpisu, bez zaleceń.. Nie wiem nic ciągle krwawię, a na dodatek dostałam skurczy i boli jak na okres nawet nie wiem czy to jest ok czy tak ma być. Kiedy mogę się starać, czy nawet spodziewać miesiączki. Jestem kompletnie zielona..

  • nanana Koleżanka
    Postów: 50 21

    Wysłany: 22 września 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, był tu dość długi wątek o ciąży pozamacicznej - poszukaj, bo ktoś ostatnio zaśmieca jakimiś postami z reklamami...
    Też straciłam jajowód przez ciążę pozamaciczną, a później urodziłam dwójkę dzieci i w obie ciąże zaszłam właściwie w pierwszym cyklu i nawet z jajnika po stronie bez jajowodu - tak zdarza się.
    Mnie kazano odczekać 3 cykle z kolejnymi staraniami. Kolejny cykl po operacji zaczął się po ok 5 tyg.
    Teraz najważniejsze chyba to kontrolować, żeby Bhcg spadło w okolice 0.
    Trzymaj się

    relg3e5eso9hbo5j.png

    f2wli09kz9yzaw8v.png

    Aniołek 13.09.2014 - 9 tc - cp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nanana wrote:
    Cześć, był tu dość długi wątek o ciąży pozamacicznej - poszukaj, bo ktoś ostatnio zaśmieca jakimiś postami z reklamami...
    Też straciłam jajowód przez ciążę pozamaciczną, a później urodziłam dwójkę dzieci i w obie ciąże zaszłam właściwie w pierwszym cyklu i nawet z jajnika po stronie bez jajowodu - tak zdarza się.
    Mnie kazano odczekać 3 cykle z kolejnymi staraniami. Kolejny cykl po operacji zaczął się po ok 5 tyg.
    Teraz najważniejsze chyba to kontrolować, żeby Bhcg spadło w okolice 0.
    Trzymaj się

    Czy robiłaś jakieś badania do Cp żeby poznać przyczynę dlaczego tak się stało? Ja jakoś nie wierzę w przypadki, nigdzie nie znalazłam aktualnego wątku.

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 25 września 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda temat mnie nie dotyczy ale wklejam wątek na którym napewno Ci pomogą ;)
    https://ovufriend.pl/forum/poronienie/ciaza-pozamaciczna-ektopowa,409,394.html

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nanana Koleżanka
    Postów: 50 21

    Wysłany: 25 września 2021, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciaaa wrote:
    Czy robiłaś jakieś badania do Cp żeby poznać przyczynę dlaczego tak się stało? Ja jakoś nie wierzę w przypadki, nigdzie nie znalazłam aktualnego wątku.

    Nie robiłam żadnych badań, lekarze twierdzili, że jedna cp to często jednak przypadek i rzadko zdarza się znaleźć przyczynę. Z badaniem drożności też kazali poczekać do roku, udało się bez tego badania.
    Powyżej Evli podała link do wątku, o którym pisałam.


    relg3e5eso9hbo5j.png

    f2wli09kz9yzaw8v.png

    Aniołek 13.09.2014 - 9 tc - cp

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ