X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ciąża po poronieniu
Odpowiedz

ciąża po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 08:52

    kasiek87 lubi tę wiadomość

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde blaszka ja bym padla :O

    Ale mi raczej to nie grozi :P
    Jestem czesto w Pl i robie w PL i w DE polowkowe i mysle ze chyba nigdy sie tak nie bedzie ze dwoch lekarzy by sie pomylilo... trzech bo w szpitalu tez mnie badali tydzien temu ;)
    takze stoje z diagnoza raczej po pewnej stronie ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • gdynianka Debiutantka
    Postów: 8 11

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w 6. tc i niestety miałam łyżeczkowanie - macica nie chciała się sama oczyścić. Po zabiegu lekarze powiedzieli mi że w 1. cyklu po łyżeczkowaniu ciąża jest zabroniona bo i tak się nie utrzyma, w 2. cyklu raczej się nie powinno ale gdyby się przytrafiło to już nic się nie powinno stać a od 3. cyklu na luzie próbować. Nie chciało nam się w to wierzyć ale jak poszłam na kontrolę do poradni K i inny lekarz potwierdził że od 3. cyklu mamy startować to postanowiliśmy na luzie bez stresu spróbować i..... udało się dziś zrobiłam beta HCG i jest dodatnie :D oby tym razem udało się utrzymać tą ciążę :)

    Suzy Lee, Rika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym profilaktycznie poprosiła o Luteinę lub duphaston

    Donek lubi tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 10 maja 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdynianka suzy ma racje.tez bym profilaktycznie poprosila o cos..tak dla swojego spokoju ze wzgledu na niedawne poronienie :-) gratulki.daj znac dalej co i jak.trzymam kciuki :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 13 maja 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ciąża sie praktycznie nie rozwijała i w 9t mialam zabieg. po pól
    roku zaszłam w ciaze i jestem w 8 tyg, biore luteine na podtrzymanie bo jest podejrzenie krwiaka.

    qq873e5erivgw16d.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poroniłam w październiku. Zaszłam w ciaze w lutym

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Aga113 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 stycznia poroniłam na początku 5 tygodnia,w połowie lutego ponownie zaszłam w ciążę ;-)

    Aga113
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w drugą ciąże w pierwszym cyklu starań a odczekać musieliśmy 6 miesięcy straciłam maluszka w 23 tygodniu.

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam na poczatku stycznia . Byla to wczesna ciaza 6 tc i oczyscilam sie sama i juz na poczatku lutego zobaczylam dwie kreski :) W moim brzuszku mieszka Leon :)

    Justine M, Foto_Anna lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Lojkalojka:)
    Poroniłam 9stycznia-5/6 tydzień...a z początkiem lutego dwie kreski :)
    U mnie w brzusiu siedzi sobie Oliwka:)

    Justine M lubi tę wiadomość

  • AfterAll24 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam pod koniec lipca w 4 tc a od stycznia oczekujemy synka :)

    f2w3dqk3hl8qrw2j.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym podejsciem i stracilam dziecko w 25 tyg.ciąży w kolejna ciążę zaszlam za drugim podejściem po 3 mies. Przerwy od tragedii. Teraz mam swojego synka mój mały wielki cud <3

    Dziewczyny spokojnych zdrowych ciaż Wam życzę !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 22:06

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym podejsciem i stracilam dziecko w 25 tyg.ciąży w kolejna ciążę zaszlam za drugim podejściem po 3 mies. Przerwy od tragedii. Teraz mam swojego synka mój mały wielki cud <3

    Dziewczyny spokojnych zdrowych ciaż Wam życzę !!!
    Strasznie Ci współczuję...
    A wiesz jaka byla przyczyna tej tragedii?

  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 7 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poronilam w 7tyg. Bylo tylko puste jajo pplodowe brak zarodka gdybym wczesniej nie zrobila testu dostalabym okres i nawet nie tiedzialabym ze jestem w ciazy. To bylo na poczatku czerwca. A w listopadzie 2kreski. Kobitki po poronieniu latwo zajsc ww ciaze takze nie traccie nadziei. Ja odpuscilam zaczelam biegac wieczorami zero stresow mysli( nogi do gory po wspolzyciu);)))naprawde pomaga.

    dddodiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaB wrote:
    ja poronilam w 7tyg. Bylo tylko puste jajo pplodowe brak zarodka gdybym wczesniej nie zrobila testu dostalabym okres i nawet nie tiedzialabym ze jestem w ciazy. To bylo na poczatku czerwca. A w listopadzie 2kreski. Kobitki po poronieniu latwo zajsc ww ciaze takze nie traccie nadziei. Ja odpuscilam zaczelam biegac wieczorami zero stresow mysli( nogi do gory po wspolzyciu);)))naprawde pomaga.
    Tak...na pewno łatwo zajść w ciażę po takim poronieniu,jakie my doświadczyłyśmy-psychika nam mówiła,że tam całe szczęście nic się nie wykluło...
    Ale nie wyobrazam sobie stracić dziecko w 25,czy dalej tygodniu...juz bym się nigdy nie starała...nie dałabym rady...To musi być naprawdę okropne...nie chcę sobie tego wyobrażać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam ze odswierzam watek, ale widze ze ten zostal wpisany w krotszym czasie niz inne. A wiec moja historia zaczyna sie 2 kreseczkami na tescie, na poczatku szok a potem wielkie szczescie, niestety nie trwalo to dlugo :-( w polowie pazdziernika dowiedzialam sie ze moja dzidzia nie ma serduszka :-( potem lyzeczkowanie i branie tabletek anty. Odstwailam je okolo tydzien temu, teraz chce starac sie z partnerem o kolejne malenstwo, czy przez przyjmpwanie antykonxepcji moge miec problem zajsc w tym miesiacu? Prosze o odpowiedz to dla mnie wazne.

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki wyciszają jajniki. Nie wiadomo czy od razu będzie u Ciebie owulacja. Warto wybrać się do ginekologa ok 12-13 dnia cyklu na usg i monitoring czy masz owulację/pęcherzyk.

    Czasami zaraz po odstawieniu tabl, anty się zachodzi to kwestia indywidualna...

    Życzę powodzenia.

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ