X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ciąża po cc
Odpowiedz

ciąża po cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy jest ktoś kto szybko zaszedł w kolejną ciążę po cc ? Ja obecnie jestem w 7 tygodniu(6 mscy po cięciu zaszłam ). Jestem przerażona, zanim się dowiedziałam zauwazylam, że brzuch mi rośnie. Mam jak w 5 mscu ,z tym, że po cesarce został mi duży zwis. Boli mnie w miejscu szycia. ..

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam 10 miesiecy po;) podobno po 6. Jest juz wszystko zagojone, wiec bądź dobrej myśli. Oczywiście zdarzają sie przypadki, ze macica sie nie zregeneruje, ale tak tez moze byc nawet po 12. Cc

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej byłoby jakbyś zaszła rok po cc ale jak już tak zdarzyło to bądź pod kontrolą ścisłą lekarza i niech miejsce zszycia dobrze ogląda. Napewno czeka się kolejna cesarka jeżeli lekarz nie będzie pewny że poprzednie zszycie będzie odpowiednio zagojone :) bądź dobrej myśli będzie wszystko ok i oszczędzaj się :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze . Panicznie się boje i pierwsza cesarke tak źle znioslam, że drugi raz nie wiem jak dam rade

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • judzia999999 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie zaczynam czwarty miesiąc ciąży, a moja córka ma 10,5 miesiąca. Więc jak zaszłam byłam około 7 mscy po cesarce. Trochę ciężko jest z małym dzieckiem, które trzeba niestety często nosić. Nie wiem też jak później poradzę sobie z kąpaniem dziecka, jak będę miała wielki brzuch. Odnośnie porodu to liczę się z tym, że będę miała drugą cesarkę. I o ile za pierwszym razem nie wiedziałam co mnie czeka, teraz też zaczynam się już bać :)

    alka89 lubi tę wiadomość

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Twój gin na to ? Ja mam jjutro wizytę i się boje. Druga cesarka ? Nie dam rady. Robiłaś usg blizn czy coś ?

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi być cesarka jeżeli miejsce nacięcia wewnątrz przede wszystkim i zewnątrz dobrze się zrosły. Jednak wydaje mi się że jedyną słuszną i mniej dotkliwą i tak będzie cesarka. Poród naturalny to jednak wysiłek dla organizmu, nie sądzę żeby w tak krótkim czasie 10 warstw skóry było na tyle mocno zrośnięte żeby poradziły sobie z takim parciem, no chyba że dziecko malutkie będzie. Ja bym nie ryzykowała aż tak bo wiem czym jest poród naturalny i wybrałabym drugą cesarkę.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tematu. Serduszko przestało bić.

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ