X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ciąża obumarla
Odpowiedz

ciąża obumarla

Oceń ten wątek:
  • heidi_873 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane niestety druga BEta wyszła mniejsza niz poprzednia..... samo mówi za siebie....

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 4 października 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, niestety tak myślałam, że to coś nie tak. Przytulam Cię mocno. Mam za sobą poronienie w 12 tc więc wiem co to znaczy. Bardzo mi przykro. Miałam nadzieję na cud.

  • heidi_873 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana, moja znajoma tez miala 2 poronienia..po jej przezyciach wiem jak to wszystko wyglada... rowniez mialam nadzieje na cud, ale widocznie jeszcze nie byla pora ...no coz trzeba sie jakos wziasc w garsc... a po jakim czasie mozna sie strac o nastepne???

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 5 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w kolejną ciążę równo 3 miesiące po poronieniu. Ciąża była bez problemów a poród jeszcze lepszy. Tego Ci życzę.

    czarna panda, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dowiedziałam się po USG, że moja 9 tygodniowa ciąża obumarła, prawdopodobnie jakiś czas temu. Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, co zabrać ze sobą do szpitala i czego mogę się tam spodziewać?

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc będzie zabieg w nieczuleniu ogólnym trwający około 10 minut. Jest to tzw. wyłyżeczkowanie macicy. Pobierają próbkę w czasie zabiegu i dają do badania. Zabrać ze sobą to przede wszystkim jeśli masz kartkę ciąży to tą kartę wraz z grupą krwi i to jest bardzo ważne, dowód osobisty. Z rzeczy osobistych to coś do higieny i piżama z szlafrokiem, pantofle i podpaski bo będziesz krwawić po zabiegu jeszcze.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro dziewczyny. Wiem co przeżywacie. Ja 2 tyg. temu też poroniłam 3 ciążę, a przy pierwszym razie miałam łyżeczkowanie (11 tydz.). Jak tak Was czytam to dochodzę do wniosku, że my jednak jesteśmy silna płeć. Trzymam za nas kciuki.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przy trzecim poronieniu wzięłam się ostro za badania. Jestem w trakcie. dam znać jak będą wyniki.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladowa myślę, że to dobrze, będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja odebrałam wyniki i poczułam delikatne ukłucie rozczarowania ponieważ poza podwyższoną prolaktyną są książkowe. Nie wiem co mam myśleć, ale jeszcze jestem w trakcie więc może coś wyjdzie.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8tyg ciąży a mój zarodek ma tylko 3mm i nie widać akcji serca. Tydzień wcześniej miałam plamienie i pojechałam do szpitala. tam w 7tyc zarodek miał 2mm ale uwidoczniono akcję serca. Wczoraj ginekolog kazał przyjść na usg za tydzień, ale jeśli zacznę krwawić to od razu jechać do szpitala. Przepłakałam wczoraj cały wieczór. Dziś dalej huśtawka uczuć od smutku po złość, czasem obojętność.. Prawdopodobnie ciąża nie rozwija się prawidłowo lub obumarła. Chciała bym mieć zabieg już za sobą a tu jeszcze tydzień życia z taką świadomością..

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6 tygodniu ciazy. O tym ze zostanę mama dowiedziałam sie tydzień temu. Zrobiłam hcg z wynikiem 389 a 48h pózniej następne z wynikiem 530. W dzien wizyty zrobiłam 3 badanie krwi które wyszło 179. Byłam przerażona bo wiedziałam juz co to oznacza. Lekarka dała leki na podtrzymania i kazała zrobić jeszcze raz hcg. Wynik 123... czy któraś z Was orientuje sie jak długo będę czekać na @? Czy jeśli hcg spadnie do minimum czekanie na@ wydłuża sie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie na dniach dostaniesz okres.Ja jak miałam 139,to 4 dni pozniej dostałam.Po tym "okresie" od razu się staraliśmy i ...jestem w ciąży :) w 12 tygodniu:) Tak wiec nie poddawaj sie;)

    belladonna, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Pewnie na dniach dostaniesz okres.Ja jak miałam 139,to 4 dni pozniej dostałam.Po tym "okresie" od razu się staraliśmy i ...jestem w ciąży :) w 12 tygodniu:) Tak wiec nie poddawaj sie;)


    wlasnie dzis dostalam:) nawet nie mam zamiaru sie poddawac:) Gratuluje…bardzo ci zazdroszcze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 23:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I działaj od razu,bo organizm będzie juz nastawiony na ciążę -jak u mnie..;) nie ma czasu do stracenia:)
    Zobaczysz,ze Wam sie uda i juz pod koniec kwietnia będziesz szczesliwa:)
    Jak juz dostałaś,to organizm szybko dojdzie do siebie..On to potraktował jako kolejny cykl :)
    I Ty to jak zwykle okres,bo i ja to tak potraktowalam,chociaż placzu bylo nie Malo...Ale z drugiej strony lepiej,ze tak się stało,niz jakbyś zobaczyła serduszko...A tak...organizm sam wyeliminował,żebyś nie miała chorego dzidziulka.
    Tak miało byc..u mnie tez tak miało byc i tyle..nie zamartwiaj mi sie czasem,tylko glowka do góry i po okresie dalej działajcie :)
    Mi bardzo pomogły testy owulacyjne-w jednej i w drugiej ciazy sie sprawdzily.
    Tyle,ze owulacje zawsze miałam w 15 dniu,a po tym "okresie" opoznila mi sie o dwa dni.Podobnie moze byc u Ciebie.
    Trzymam za Ciebie kciukasy kochana-uda sie-wiem to :)
    Jest jedna dziewczyna,ktora w tym samym czasie poroniła i tez od razu brala sie do roboty i tez jak ja jest w ciazy:) Teraz kolej na Ciebie:)

    magdaa, ceska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak my to jesteśmy silne stworzenia! Dziewczyny głowy do góry! W końcu się doczekamy;-)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    I działaj od razu,bo organizm będzie juz nastawiony na ciążę -jak u mnie..;) nie ma czasu do stracenia:)
    Zobaczysz,ze Wam sie uda i juz pod koniec kwietnia będziesz szczesliwa:)
    Jak juz dostałaś,to organizm szybko dojdzie do siebie..On to potraktował jako kolejny cykl :)
    I Ty to jak zwykle okres,bo i ja to tak potraktowalam,chociaż placzu bylo nie Malo...Ale z drugiej strony lepiej,ze tak się stało,niz jakbyś zobaczyła serduszko...A tak...organizm sam wyeliminował,żebyś nie miała chorego dzidziulka.
    Tak miało byc..u mnie tez tak miało byc i tyle..nie zamartwiaj mi sie czasem,tylko glowka do góry i po okresie dalej działajcie :)
    Mi bardzo pomogły testy owulacyjne-w jednej i w drugiej ciazy sie sprawdzily.
    Tyle,ze owulacje zawsze miałam w 15 dniu,a po tym "okresie" opoznila mi sie o dwa dni.Podobnie moze byc u Ciebie.
    Trzymam za Ciebie kciukasy kochana-uda sie-wiem to :)
    Jest jedna dziewczyna,ktora w tym samym czasie poroniła i tez od razu brala sie do roboty i tez jak ja jest w ciazy:) Teraz kolej na Ciebie:)


    Jejku bardzo dziękuje za ciepłe słowa. Nie mam zamiaru sie poddawać. Owszem plakusiac to sie czasami chce ale mam duża sile walki i wiem ze sie uda. Bardzo zazdroszczę ci ciazy. Uważaj na sobie i duzo wypoczywaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Oj tak my to jesteśmy silne stworzenia! Dziewczyny głowy do góry! W końcu się doczekamy;-)


    Pewnie ze tak;) głęboko w to wierze ze juz wszystkie zostaniemy wkrótce mamusiami

    magdaa lubi tę wiadomość

  • Stella1979 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było tak: we wrześniu dowiedziałam się, że się udało!!!! Termin miałam na połowę maja!!! Wszystko bezproblemowo i objawowo, że tak powiem - do czasu badania przezierności - wyszła podwyższona 3,4 Pojechałam do Krakowa - prywatnie zrobiłam biopsję kosmówki i po 3 tyg wyniki - na chwilę obecną wszystko dobrze i poznałam płeć - "dziewczynka".
    Wszystkie badania i samopoczucie super do 05 lutego, kiedy stwierdziłam, że jest za spokojnie bo się nie wierci, zadzwoniłam do lekarza, kazał przyjeżdżać i jak się okazało - było już po wszystkim - był już to 26 tydz!!!!
    Ta wiadomość od lekarza, skierowanie do szpitala... Wywoływanie porodu przez 3 dni!!! ból jest nie do opisania!!! Czyszczenie macicy... Jeszcze się nie pozbierałam - czasami mam wrażenie, że jest ok ale za chwilę nawrót wszystkiego i czasami silniej!!!

    Starania od 01.2014 w sierpniu się udało ale....
    Gabrysia Aniołek 08.02.2015 [*] 26tc
    15cs - 1 iui na cyklu naturalnym
    23 dc hcg 68,50
    25 dc hcg 204,50
    31 dc hcg 3500,70
    33 dc hcg 8797,50
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stella twoja historia jest bardzo mi bliska po ja stracilam córunie w 27 tc i tez ruchow nie czulam takie niby napinania. Od smierci Wiki minelo dzisiaj 6 tyg jest juz lepiej, u Ciebie tez bedzie lepiej zobaczysz:)
    Porod i wszystko co dzialo sie w szpitalu bylo dla mnie szokiem, zylam w amoku. Porod mialam szybki bo urodzilam po 3 dawkach cytotecu o 4 rano a pierwsza dawke dostalam dzien wczesniej o 15. Teraz nie patrze w tyl. Staram sie zyc codziennoscia terazniejszoscia. Mysle o staraniach i juz nie moge sie doczekac. Poza tym mam 8 letnia córeczke i obowiazki z nia zwiazane takze latwiej mi :)
    Trzeba zyc dalej bo zycia naszych kruszynek nikt nam nie odda. Kochac je mocno :) i nigdy nie zapominac :)

    agaB lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stella przepraszam jesli bedzie to wscipskie pytanie to nie odpowiadaj, znasz przyczyne odejscia Twojego maluszka ??

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ