X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciaza mimo wkladki miedzianej.
Odpowiedz

Ciaza mimo wkladki miedzianej.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie tu 4lata.Nie sądziłam ze jeszcze tu trafie. Mam zalozona wkładke miedzianąMimo tego na tescie 2grube krechy. 4-5tydZ narazie sam zarodek.Wkladka jest bardzo nisko.Moze wypadnie albo ja wyjma.Zobaczymy za 2tyg jesli nie poronie.Czy sa mamy ktore urodzillly zdrowe dzieciaczki mimo wkladki

    mus.zka lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. mnie osobiście nie spotkało nic podobnego, ale mój gin opowiadał mi historię pacjentki, która zaszła w ciążę pomimo założonej wkładki. Historia zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem ciąży w 40 tygodniu. Przez całą ciążę miała wkładkę bo lekarze bali się ją usunąć. Pozdrawiam

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ