BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > ciąża cukrzycowa - po porodzie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Caroline
Przyjaciółka
49

Wysłany: 5 sierpnia, 15:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć wszystkim, mam pytanie do dziewczyn które urodziły dzieci z ciaży z cukrzycą. Proszę napiszcie czy macie zdrowe dzieci, czy były jakieś powikłania u dziecka, jak utrzymana była cukrzyca w ciąży. Ja mam rozpoznaną cukrzycę ciążową już w 14 tc i obawiam się że może to mieć duży wpływa na dziecko. Biorę 4 jednostki insuliny na noc bo miałam tylko problem z cukrami na czczo

34bw6vgct4x5p7xj.png

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]

0na88
Autorytet
6711

Wysłany: 6 sierpnia, 11:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
żazdnych powikłań nie było , dziecko urodziłam zdrowe 10/10 z Waga 3100 . Sama miałam zdiagnozowana cukrzyca ciążową z insuliną.

Obecnie moja druga ciąża od 8 tyg równiez cukrzycowa narazie udaje mi sie walczyc sama dieta- dodam ze przed ciążami nie miałam stwierdzonej cukrzycy. Wszystko będzie ok , mam po prostu częstsze wizyty i czuje sie bardziej zaaopiekowana. Głowa do góry :)

P.S Sama jestem dzieckiem z cukrzycy , choć wtedy nie leczono kobiet i nie dawano im żadnej diety a co dopiero insuliny . Urodziłam sie w 8 miesiacu z waga 4 kg ale to niestety efekt nie trzymania diety i zaleceń których wtedy nie było - ze mna równiez wszystko wporzadku było i mam nadzieje jest :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 sierpnia, 11:26

hchys65gxjilzsx1.png

3i49e6ydzrgzswlb.png

0na88
Autorytet
6711

Wysłany: 6 sierpnia, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Caroline nie boj sie insuliny , im ciąża bardziej zaawansowana tym cukry mogą bardziej szaleć - ja pod koniec brałam 33 jednostki a wszystko było dobrze.

hchys65gxjilzsx1.png

3i49e6ydzrgzswlb.png

Caroline
Przyjaciółka
49

Wysłany: 11 sierpnia, 16:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
dziękuję wam za odpowiedzi, u mnie cukry już rosną, dziś zaczynam już dawkę 7 jednostek bo na czczo co chwila mi wzrasta. Czytałam, że niektóre dziewczyny kończą na 100j więc to jest dopiero kosmos.

34bw6vgct4x5p7xj.png

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)