X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ciąża bliźniacza - poronienie jednego ptysia
Odpowiedz

ciąża bliźniacza - poronienie jednego ptysia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pozytywna ptysia Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tylko proszę mnie nie linczować za moje "głupkowate" pytanie..
    Otóż będę mamusią małych pączków :-) jestem w 9t, wszystko jest dobrze, są bardzo ruchliwe z dzisiejszego usg wynika, iż mają 2,11 cm i 2,60 cm, kolejne badanie będzie za 4 tygodnie.
    Tu pojawia się moje pytanie (miałam nie czytać w necie, ale o zrobiłam chociaż w umoralnianiu innych aby nie czytali złych rzeczy jestem dobra :-) co może być powodem tego ze jeden maluszek umiera? znam tylko ze słyszenia,że ktoś poronił w początkowych tygodniach a nawet w II trymestrze? Znacie jakieś przypadki? Nie wiem dlaczego ale ciągle o tym myśle... ale staram się z całych sił pozytywnie nastawiać :-) pozdrawiam

  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)
    Hehe chyba kazdy przechodzi to, ze czyta w necie glupoty i pozniej sie nakreca... :P
    Czy to w ciazy blizniaczej, czy w pojedynczej czesto zdarza sie ze maluszek obumiera i z tego co sie orientuje to najczesciej dochodzi do tego przez to, ze plod ma jakies wady i organizm chce sie go pozbyc, komorki sie zle lacza i dzidzia poprostu moze byc bardzo chora... Ale tez sa przypadki, ze kobiety traca np trzy lub wiecej ciaz na tym samym etapie ciazy np 8 czy 9tydz i wtedy lepiej porobic badania, bo moze byc tak ze mama ma problem z zakrzepami i dzieciaczki sie poprostu dusza...
    Spokojnej ciazy Ci zycze i gratuluje podwojnego szczescia :)

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ