X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Chusta czy nosidełko
Odpowiedz

Chusta czy nosidełko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drodzy mamusie. Chce nosić maluszka ma trzy msc zastanawiam się co będzie lepsze chusta długa której wiązanie jest dla mnie zbyt trudne do ogarniecia i mało cierpliwy bobas czy chusta kółkowa czy lepiej kupić nosidło. jestem już po spotkaniu z doradcą. Dalej nie ogarniam i mam wątpliwości. Pytam o to doświadczone mamusie.

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite wrote:
    Drodzy mamusie. Chce nosić maluszka ma trzy msc zastanawiam się co będzie lepsze chusta długa której wiązanie jest dla mnie zbyt trudne do ogarniecia i mało cierpliwy bobas czy chusta kółkowa czy lepiej kupić nosidło. jestem już po spotkaniu z doradcą. Dalej nie ogarniam i mam wątpliwości. Pytam o to doświadczone mamusie.
    A nosidło hybrydowe typu lennyhybrid czy hybryda kavki? Napisz na Facebooku do Pani Monika Osińska-Żabka, ona z tego co wiem wysyła paczkę nosideł na testy, nawet dla takich maluszków. 😊 Na ogół ceny takich wypożyczeń wahają się między 50 a 80 zł

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 24 lutego 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, najlepsza bedzie chusta dluga i spotkanie z doradca ktory pomoze wam nauczyc i dobrac wiazanie. Jeśli nie macie możliwości, polecam obejrzeć sobie filimiki, jak nakładać chustę :)
    Jezli masz niecierpliwego malucha to z kolkami moze byc problem, co do chustonosidel to tez zalezy jakie i tez najlepiej dobrac z doradca zeby pokazal jaka powinna byc najlepsza pozycja dziecka.
    Zerknij sobie rownież do sklepu Tulisie, aktualnie w sklepie znajdziesz duży wybór chust, po skontaktowaniu się z nimi rownież powinni dobrąc odpowiednia. https://tulisie.pl/chusty-do-noszenia-dzieci
    300_300_productGfx_92c509c772b1741a513eff5e45f0ccdb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 06:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ