BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Cena mebli kuchennych
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Vienne
Przyjaciółka
32

Wysłany: 6 lipca, 07:33
Cytuj | (1) | Zgłoś
Nie wiem czy odpowiednie forum na to pytanie ale może mi tutaj dziewczyny podpowiecie. Od czego zależy cena mebli kuchennych Obecnie szukam kuchni dla siebie i zrobiłam sobie porównanie w kilku miejscach i wyceny są bardzo różne. Od 15 tysięcy do ponad 30 tysięcy. Z czego wynika ta róznica?

zwaniola lubi tę wiadomość

zwaniola
Koleżanka
19

Wysłany: 6 lipca, 11:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Temat rzeka. Cena przy wycenianiu zalezy od wielu czynników. Np. upusty w sklepach z akcesoriami, to czy wycinanie i oklejenie płyty trzeba zlecić na zewnątrz, to czy jest to JDG, firma 2 osobowa (np. rodzinna ojciec-syn), czy zatrudniająca legalnie pracowników, termin wykonania. To nie jest różnica tylko w marży. Niejednokrotnie wyższa cena oznacza tylko tyle, że firma opłaca zusy i dochodowy na czas.

Aczkolwiek nie sądze, aby sensowne było płacenie 30 tysięcy za kuchnię z płyty. Pewnie dodatkowo z blatem z laminatu. Zerknij sobie ogólnie jeszcze na meble kuchenne od Leroy Merlin. Mają dobre okucia, poza tym każda seria ma wiele modułów, tak wiec meble też mozna dopasować do kuchni. MOżesz samodzielnie spróbować zaprojektować kuchnie przy pomocy programu, który mozesz ściągnąć sobie z ich strony. Albo umówić się na projektowanie kuchni z projektantem w sklepie (moim zdaiem lepsza opcja jeśli chcesz mieć kuchnię zaprojektowaną wygodnie bo taka osoba zawsze coś podpowie).
https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html
Daje kontakt

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 lipca, 09:02

Zielona koniczyna
Autorytet
136

Wysłany: 7 lipca, 10:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Vienne wrote:
Nie wiem czy odpowiednie forum na to pytanie ale może mi tutaj dziewczyny podpowiecie. Od czego zależy cena mebli kuchennych Obecnie szukam kuchni dla siebie i zrobiłam sobie porównanie w kilku miejscach i wyceny są bardzo różne. Od 15 tysięcy do ponad 30 tysięcy. Z czego wynika ta róznica?

Witaj 🙂.

Mam męża stolarza i oni robią wszystko z prawdziwego drewna i blaty także, u nich na firmie ceny niestety kosmos kuchnia pod wymiar to koszt od 15 do 30 tysięcy najlepiej to może do BricoMarsche albo do Obi w BricoMarsche raz widziałam bardzo ładną kuchnię szalki na dół i górę pod wymiar i też od razu zlewozmywak , na prawdę podpadła mi do gustu fajne takie wykończenia miały szafki górne takie falowane zrobiło to na mnie duży efekt niestety nie kupiliśmy bo do kuchni nam nie pasowało a ceny to już nie pamiętam jak to się mówi szukaj a znajdziesz powodzenia 💪💪🙂.

Dawniej Szczęśliwa Mamusia 🙂 .
Synek 16 lat ❤️
Córeczka 10 lat ❤
Córeczka 9 lat ❤
WRVIp2.png
e2jtp2.png
04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 💔Pamiętamy skarbie💔
Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
Na ovufriend i bbf od 2016 roku 😊.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)