X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Burczenie w brzuchu :)
Odpowiedz

Burczenie w brzuchu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początki ciąży....czy też tak macie, że zjecie posiłek-treściwy i mimo tego... burczy wam w brzuchu :)??

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi burczy przed snem. Ale nie jest to typowe burczenie wywołane głodem, a raczej przelewanie się pokarmu w jelitach.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Teda Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi burczy ale nie w jelitach, tylko w macicy (takie jakby małe skurcze)
    ale czy to normalne to nie wiem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ