X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje brodawki w pochwie
Odpowiedz

brodawki w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 6 lutego 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was w ciąży miała brodawki w pochwie??
    Byłam dziś u lekarza i martwię się, bo je mam właśnie...nie ma ich dużo są tylko na wargach takie krostki małe...
    podobno przy tym robi się cesarkę, by nie zrazić dziecka.
    Słyszeliście coś o tym ??

    natalkaa86
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82ykciny_ko%C5%84czyste
    podobno jest to wskazanie do cc
    czy lekarz skierowal Cie do dermatologa?

    zpbndf9hsafopz9u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ