X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brązowe krwawienie co dalej
Odpowiedz

Brązowe krwawienie co dalej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zmartwiona Przyjaciółka
    Postów: 187 37

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 6t2d ciąży. Wczoraj wieczorem miałam lekko brązowe plamienie dziś rano się nasililo . Najbardziej podczas siku przy końcówce tak leciało. Pojechaliśmy na ip przyjęli mnie na oddział. Zrobili usg jest żywy zarodek. Dali mi dodatkowo luteina 2razy dopochwowo i jeszcze biorę 3x1 duphaston .
    Na ta chwilę leci jakby mniej ale przy aplikacji luteiny było wśródku sporo. Jestem po 1 poronieniu zaczęło się tak samo e tym samym czasie ale wtedy nie było w ogóle zarodka. Miała któraś z Was tak? Jest szansa że zarodek się utrzyma czy to początek poronienia? Narazie lekarze nic nie mówią. Jak spytalam od czego to może być to że może się kosmowka odklejac . Ale to by było chyba na usg widac a lekarz nic nie mówił. Mam leżeć i się oszczędzać. Boję się

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 beta 13dpo-155,9 PRG 59,03ng/ml
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    13.12 beta 21dpo- 5084,0
    27.12 kropek 0,8mm ❤
    3.01.20 kropek 15mm ❤
    10.01 kropek 24mm ❤ walcz kochanie ✊
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze że jest żywy zarodek nie jest to więc poronienie w toku. Plamienia w ciąży się zdarzają maja różne przyczyny krwiak oklejanie kosmowki itd a czasem bez uchwytnej przyczyny więc trzeba być dobrej myśli brać leki i odpoczywać. Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 18:03

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ