X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brała któraś Sorbifer durules?
Odpowiedz

Brała któraś Sorbifer durules?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wyniki lecą mi jak łeb na szyję i lekarz mi to przepisał, jak się po tym czujecie? Pomaga? czy lepiej brać coś innego

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • anetka1606 Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja obecnie od dobrych dwóch miesięcy biorę Sorbifer durules. Po pierwszych 3 tg brania wyniki zbytnio sie nie poprawiły natomiast po kolejnych 3 tg wyniki ładnie podskoczyły :) Przez 1,5 miesiąca wszystko było ok, nie było problemów z zaparciami, samopoczucie też ok, jednak w pewnym moemencie pojawiły się zaparcia. Odstawiłam na 7 dni i wszystko wróciło do normy :)

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anetka :) w takim razie ne boje się kupować

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mnie lekarka przepisała na anemię ale nie wzięłam ani jednej tabletki. Wyniki same się poprawiły jak dostałam L4 i zaczełam dbać o siebie tzn. dużo odpoczynku, słońca i spacerów, regularne posiłki. W ogóle to jak nigdy mam non stop ochotę na mięsa i wędliny oraz bananany.
    Wcześniej wracałam o 18 i padałam na pysk. Po pierwsze nie miałam na nic siły a nawet jeśli to nie miałam na nic czasu.

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • anetka1606 Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    Dzięki Anetka :) w takim razie ne boje się kupować
    Nie masz sie czego obawiac, nie zaszkodzi a pomoże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 06:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zostalo mi po kuracji zelazo sorbifer durules i kwas foliowy, w razie zainteresowania prosze o kontakt [email protected]

  • bloona Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 października 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore od kilku dni okazalo sie ze mam straszna anemie ;/ kiedy mozna zrobic ponowne wyniki zeby sprawdzic czy cos podskakuje ten wynik?

    bloona
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 6 października 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi podskoczył po ładnych paru tygodniach. Od 10,5 do 12

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ