BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Brak seksu w małżeństwie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Vienne
Przyjaciółka
Postów: 123
43

Wysłany: 24 września, 14:21
Cytuj | (3) | Zgłoś
Wiem, że o takich problemach niewiele kobiet chce rozmawiać ale niestety problem istnieje i przekonałam się o tym na własnej skórze. Rozmawiałam też z koleżankami i niektóre z nich również takie problemy w większym lub mniejszym stopniu miały. Życie erotyczne. Wiadomo, że każda z nas chciałaby mieć je jak najbardziej udane jednak u mnie po porodzie bardzo się to zmieniło. Mąż nie był ze mną w trakcie porodu ale niestety w domu, przed wyjazdem do szpitala wiele przeszedł. Teraz jeszcze nie uprawialiśmy seksu ale żadnych innych pieszczot również nie ma. Nie czujemy pociągania, nie czujemy potrzeby aby się do siebie zbliżać. Jeżeli już to ja wyczuwam większą niż w jego przypadku.

Dlatego też chciałabym się zapytać, czy Wy przeżywałyście albo przeżywacie coś podobnego? Jak sobie radzicie? Czy są może jakieś sposoby, żeby to pożądanie obudzić w sobie nawzajem?

Britka, Karpatia, gwz lubią tę wiadomość


Britka
Przyjaciółka
Postów: 70
24

Wysłany: 27 września, 11:26
Cytuj | (2) | Zgłoś
No wiesz, po ciąży nie jesteśmy już tylko żonami i kochankami, ale też matkami. Może ta świadomość w jakiś sposób źle wpłynęła na Twojego męża. Pokaż mu się znów ze strony namiętnej kobiety; dziecko wyślij na jednodniowe wakacje do babci i skombinuj jakąś wyzywającą bieliznę. Każda ma własne sztuczki i Ty zapewne też wiesz najlepiej, co działa pobudzająco na Twojego faceta. Ważne żeby próbować i nie zapominać, że nie zawsze trzeba wyglądać jak idealna matka i że czasem można puścić wodze fantazji i odpowiednio do sytuacji łóżkowych się wystylizować. Oczywiście jeśli to jakiś większy problem to nie pomoże nic prócz pomocy specjalisty. Pomyślcie nad terapią, bo seks to bardzo ważny element każdego związku. Jeśli miałąbym tutaj polecić najlepszy żel intymny to będzie to na pewno LIbi gel, znacznie poprawia przyjemność uprawianego seksu, wspomaga również odczucia podczas seksu, czujesz o wiele więcej i jest zdecydowanie przyjemniej.

Karpatia, gwz lubią tę wiadomość


Karpatia
Koleżanka
Postów: 38
39

Wysłany: 27 września, 12:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Miałam ten problem przez pół roku po porodzie. Wszystko przez to że miałam spory brzuch, czułam się gruba i nie atrakcyjna. Ale jakoś ten kryzys minął, na wszystko potrzeba czasu, uwierz w siebie i przypomnij sobie jaka potrafisz być seksowna! My do tej pory używaliśmy unimila ale o tym libi gel to czytam już w którymś miejscu z kolei. Gdzie mogę go kupić?

gwz lubi tę wiadomość


Britka
Przyjaciółka
Postów: 70
24

Wysłany: 27 września, 13:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
Do zamówienia jedynie przez neta. Ale warto bo o ile durex i unimil mają fajne zęle to są one o wiele mniej wydajne i działaja trochę inaczej. Reklamowany durex intense na przykład powoduje raz uczucie zimna a raz uczucie ciepła. Z kolei libi gel sprawia, ze odczuwasz o wiele więcej. Po prostu każdy dotyk jest przyjemniejszy.

gwz lubi tę wiadomośćDowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)