X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak Pęcherzyka 5t1d-czy to juz koniec
Odpowiedz

Brak Pęcherzyka 5t1d-czy to juz koniec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 23 września 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staramy się z mężem kilka miesiecy o dzidzię. Jak dotąd bez skutku. Ostatnią miesiączkę miałam 15.08.2017. W końcu doczekaliśmy się pozytywnych testów, beta również wzrastała. Myślałam, że w końvcu się udało, jednak w środę (20.09) pojechałam do szpitała, gdyż dostałam krwawienia (niedużo, ale jednak), bolał mnie też brzuch. W szpitalu wykonano mi usg jednak Pani Doktor stwierdziłą, że "ciąży nie ma i nie będzie"- nie widziała pęcherzyka. Dzień poźniej ginekolog, do kt. udałam się prywatnie przpisał mi luteinę dopochwowo i kazał czekać 2 tyg na usg. Czy uważacie , ze jest szansa, że będzie z tego ciąża? :/, ja już nie wiem co myśleć. Dodam, że dzień po wizycie w szpitalu zrobiłam betę i urosła z 42,28 w dn. 18.09 do prawie 97 w dn. 21.09. Pomocy ;/

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje nic innego jak tylko czekac. Trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s zrobilabym jeszcze jedna bete i progesteron :)

  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 28 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, dziś zrobiłam betę i tylko 430 :(, przyrost poniżej normy. Nie wiem tylko czy odstawić już luteine...

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ