X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak ochoty na seks w 3 letnim związku
Odpowiedz

Brak ochoty na seks w 3 letnim związku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 lata razem i rok po ślubie a ja nie mam ochoty na seks. To nie jest raczej normalne co nie? :( Zaczynało się to powoli. Obecnie seks mógłby dla mnie istnieć. Robię to z uwagi na męża. Udaję orgazm. Rzuciłam tabletki antykoncepcyjne ale nic nie wróciło do normy ( przestałam brać kilka miesięcy temu tak wiec wszystko już raczej powinno się uregulować co nie? ).

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutyna . Może dopaśc każdego. I wcale nie w długich związkach. Sama byłam trochę przerazona bo mnie to dopadło w związku rocznym :D Ale na szczęscie to pokonaliśmy .Warto jest się trochę bawić , eksperymentowac. Wprowadzać do łożka jakieś nowości. Zobaczysz,ze powoli odzyskacie ochotę ( no chyba,ze się nie kochacie, wtedy nic juz nie pomoże). Fajny jest na przykład sex elixir. Mamy i używamy :) Najmocniejszy afrodyzjak.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 1 września 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutyna po tak krotki czasie? ;/ Czy to jest możliwe? No eksperymetnujemy trochę ale szczerze powiedziawszy to czasami jak wracamy wymęczeni z pracy to i eksperymentować się nie chce. Już się tak na marginesie nie mogę doczekać wakacji. Ten sex elixir co zawiera?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 7 września 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce mi się wypisywać. Pozwól, że wrzucę od razu skład, tam masz wszystko dokładnie opisane. Zrobiłam przed chwilą zdjęcie. 88_485x640.jpg

  • Sindy31 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisałam się na to forum tylko po to żeby komuś pomóc. Sama byłam kiedyś w podobnej sytuacji co Ty kochana. Mało brakło a skończyłoby się rozwodem. Dla mnie seks w ogóle mógłby nie istnieć. Był raz w miesiącu i to po kłótni z mężem zawsze. Tkwiłam tak w tym do czasu aż dowiedziałam się że ma kochankę. Gdy wyszło na jaw powiedział że po prostu nie wytrzymał już tego dłużej. Wybaczyłam, biorę teraz taki preparat na zwiększenie libido - Feminam Libido po którym ochota na seks wróciła kochamy się nawet częściej niż mąż by chciał. Ot taka ironia losu. Odkryłam na nowo swoją kobiecość i teraz uwielbiam seks i mogłabym nawet codziennie gdyby tylko mąż miał tyle siły.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ