X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak echa zarodka w 7 tygodniu
Odpowiedz

Brak echa zarodka w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co szpital to inne podejście. Aż się wierzyć nie chce. Magdzia88 odpoczywaj teraz. Oby Cię to więcej nie spotkało:*

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia zabieg przy zachowsniu swiadomosci? Co to za bydlecy szpital!!!to sie ro i w znieczuleniu ogolnym ale krotkim! Bardzo Ci wspolczuje przezyc. Krwawienie bedzie pewnie pare dni. Powinnas dostac antybiotyk do domu (recepte). Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze..po pewnym czasie przychodzi spokoj choc nie powiem-ja przezylam normalnie wszystkie etapy zaloby. Teraz czas wyciszyc sie, odpoczac.. potem pobadac sie i za 3cykle po kontroli znow probowac.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie byłam świadoma normalnie wszystkiego.. czulam slyszalam widzialam...ale nie mialam otwartych oczu bo nie ogarnelabym widoku lekarza z narzędziami ... antybiotyk jakis niby dostalam w kroplowce a recepty zadnej. Jutro mam l4 odebrac i wypis ..nawet nie mam sil na nic juz...

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyk nie zawsze jest konieczny w domu. Magdzie88 do kiedy będziesz mieć zwolnienie?

  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi mówiły to do 12go...ale pozniej chyba pojde do kontroli... narazie nie ogarniam...masakra!!!!!!! Czemu to takie trudne..???????????????

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie ten wczorajszy zabieg dobił, ze nie wierze w to co sie stalo?????? Powinno byc z gory narzucone znieczulenie ogólne!!!! I bez zadnych innych kombinacji....

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po tym zabiegu miałyście jakas konsultacje z lekarzem? Jakieś badanie?

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu nic. Dopiero jak odbiorę wynik hp to pójdę do lekarza swojego na usg.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z histopatologia pojdziesz do swojego gina na kontrole i tyle. Pewnie nic w hp nie wyjdzie. Moj gin na nfz powiedzial,ze tak sie zdarza i nie trzebs zadnych badan ale ja sama na wlasny koszt zrobilam tsh, prolaktyne i fsh i lh. Wszystko bylo dobrze wiec po3cyklach znow sprobowalismy i...od razu sie udalo! Mierzylam sobie tylko temperature przez te cykle zeby sprawdzic czy po poronieniu mam normalnie owulacje i czy nie rozjechaly mi sie cykle.

    Magdzia88 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku...ja mialam zabieg w poniedzialek. Nie bylo najgorzej znieczulenie ogolne wszystko ze mna zostalo ustalone. Tab cytotec dzialaly dopiero kolo 14 a dali mi w nocy. Nic mnie nie boli nie krwawie juz prawie ale oszczedzam sie. Antybiotyku nie dostalam. Po zabiegu bylam na paracetamolu dozylnym.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 lutego 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest np. z progesteronem? Jestem po zabiegu niecały tydzień. Mogę sobie już robić niektóre hormony? Idę do rodzinnego po skierowanie do genetyka to może na jakieś mniej skomplikowane badania o skierowanie też poproszę.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja nie rob jeszcze zadnych badan. Masz we krwi jeszcze betahcg najprawdopodobniej. Poczekaj do pierwszej miesiaczki i dopiero wtedy badania. Teraz beda niemiarodsjne.

    MajaRyt lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Maja nie rob jeszcze zadnych badan. Masz we krwi jeszcze betahcg najprawdopodobniej. Poczekaj do pierwszej miesiaczki i dopiero wtedy badania. Teraz beda niemiarodsjne.
    Dziękuję Ci bardzo. Zastanawiałam się czy robić to teraz już wiem;)

  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, a jak po zabiegu? boli was tam? ja juz nie wiem czy boli mnie od tego zabiegu czy dostalam zapalenia pecherza..boli -piecze- kłuje, mnie przy siadaniu, napinaniu , w toalecie....nie wiem czy to tak działa po tym zabiegu?

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Z histopatologia pojdziesz do swojego gina na kontrole i tyle. Pewnie nic w hp nie wyjdzie. Moj gin na nfz powiedzial,ze tak sie zdarza i nie trzebs zadnych badan ale ja sama na wlasny koszt zrobilam tsh, prolaktyne i fsh i lh. Wszystko bylo dobrze wiec po3cyklach znow sprobowalismy i...od razu sie udalo! Mierzylam sobie tylko temperature przez te cykle zeby sprawdzic czy po poronieniu mam normalnie owulacje i czy nie rozjechaly mi sie cykle.


    rosnij fasolkooo !!!!!! wychodzac ze szpitala...wypowiediałam sama do siebie Twoje magiczne słowa " do zobaczenia za rok - na porodówce "!

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia88 wrote:
    Laski, a jak po zabiegu? boli was tam? ja juz nie wiem czy boli mnie od tego zabiegu czy dostalam zapalenia pecherza..boli -piecze- kłuje, mnie przy siadaniu, napinaniu , w toalecie....nie wiem czy to tak działa po tym zabiegu?
    Sam brzuch nie bolał. Ale w toalecie czułam taki niby ból, kłucie. Od wczoraj mam już spokój. Plamienie jest, ale niewiele.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia88 wrote:
    Laski, a jak po zabiegu? boli was tam? ja juz nie wiem czy boli mnie od tego zabiegu czy dostalam zapalenia pecherza..boli -piecze- kłuje, mnie przy siadaniu, napinaniu , w toalecie....nie wiem czy to tak działa po tym zabiegu?
    Kochana idz jak najszybciej na kontrole. Albo na Izbe Przyjec do tego szpitala i powiedz objawy albo do swojego ginekologa. Niech sprawdzą czy dobrze sie oczyscilas. Ja po zabiegu dostalam antybiotyk na tydzien (chyba duomox) na wszelki wypadek. Jesli nieprzyjemne uczucie jest niezbyt bolesne albo maleje to spoko ale jesli nie czujesz poprawy albo jest gorzej to na kontrole.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic nie bolalo. Wczoraj troche sie sforsowalam i dzis mnie boli troche takie skurcze i wiecej krwawienia jak na okres bol. Bez innych objawow. Jak wy sie trzymacie?

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję radę i mam nadzieję, że wszystkie z nas też. Za jakiś czas, może niedługo będziemy mamusiami. Ja jeszcze nie straciłam nadziei;)

  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u ginekologa bo bol stawał sie coraz bardziej uciążliwy, zaczelam sie zastanawiac czy nie doszli mi zapalenie pęcherza. Boli jak diabli, sprawdzil i wyciągał penseta jeszcze jakies resztki; ( pytal kto mi zabieg robil...i tak od slowa do slowa... mowi ze takie zabiegi sa w uśpieniu...a nie tak jak ja mialam... na swiadomce z jakims zniecz.miejscowym co gowno daje..a psychicznie dobija. Mam kupic sobie urofuragine na wszelki wypadek..

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ