X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak apetytu,wstręt do jedzenia.
Odpowiedz

Brak apetytu,wstręt do jedzenia.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga113 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 16 tyg.ciąży,mam wstręt do jedzenia ,brak apetytu i schudłam ;-( czy to normalne..? czy może to być objaw obumarcia płodu ;-( martwię się gdyż 2 tyg.wcześniej miałam apetyt i przytyłam troszkę teraz wracam do wagi z przed ciąży.

    Aga113
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a kiedy masz wizytę u lekarza? może warto się przejść zobaczyć, czy wszystko ok, uspokoić się.
    ja jestem w 18 tyg. wagę mam tylko 1,5 kg więcej niż przed ciążą, z dzieckiem jest ok, a np nie bardzo mogę jeść mięso i też jakoś specjalnie nie mam wielkiego apetytu. pamiętaj, że w ciąży nie je się podwójnie tylko dla dwojga, chodzi o jakość jedzenia a nie jego ilość

  • Aga113 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym że nie mam na nic ochoty,mogła bym w ogóle nie jeść ;-( mega wstręt do jedzenia co tu mówić nie jem w ogóle od paru dni,co najwyżej jabłka i tyle.

    Aga113
  • Aga113 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem trochę spokojniejsza ;-) w środę idę do lekarza,po usg się uspokoję ;-) jak będzie wszystko ok.

    Aga113
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 19 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dużo jadłam, a mimo to przez pierwsze 5 miesięcy ciąży schudłam i ważyłam o 5kg mniej niż przed ciążą. Dopiero na przełomie 5/6 miesiąca waga zaczęła mi stopniowo iść w górę i ostatecznie do porodu ważyłam o 7kg więcej niż przed ciążą, a po porodzie waga od razu mi spadła na tą najniższą wagę z początków ciąży.
    Wiele kobiet przez pierwszą połowę ciąży chudną. Najważniejsze abyś mimo wszystko zdrowo się odżywiała aby dziecko miało z czego się prawidłowo rozwijać.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ