X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje bóle krzyża
Odpowiedz

bóle krzyża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiawzk Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w 23 tc i dziś w nocy strasznie bolał mnie krzyż. Nadal pobolewa. Dzieje się tak tylko jak leże albo siedze.
    Co to może być?

    Kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiawzk wrote:
    Witam, jestem w 23 tc i dziś w nocy strasznie bolał mnie krzyż. Nadal pobolewa. Dzieje się tak tylko jak leże albo siedze.
    Co to może być?

    To może być ból krzyża0yahoo.gif
    My nie wróżymy tu z fusów, idź do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 16:41

  • kasiawzk Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    To może być ból krzyża0yahoo.gif
    My nie wróżymy tu z fusów, idź do lekarza.

    OCZYWIŚCIE ZE BYŁAM I SPRAWDZIŁAM CO SIĘ DZIEJE, ALE CHYBA PO TO JEST TO FORUM ZEBY TEGO TYPU PYTANIA ZADAWAC :)
    POZDRAWIAM

    Kasia
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w brzuchu wszystko w porządku, to prawdopodobnie dzidziuś uciska na nerw lub po prostu brzuch zaczyna ciążyć i krzyż cierpi. Polecam basen lub doświadczonego fizjoterapeutę, który wykona masaż relaksacyjny lub wykona taśmowanie odpowiednich obszarów ciała.

    f2w3rjjgkoi890wn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ