X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bole glowy
Odpowiedz

Bole glowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, obecnie jestem w 15tyg ciazy. To nie pierwszy raz kiedy przez tydzien (jak narazie) boli mnie glowa. Jest to straszny pulsujacy bol z tylu glowy, schodzacy az do odcinka szyjnego. W przeszlosci mialam stwierdzone na szybko jakies zwyrodnienia w tamtym odcinku i teraz podejzewam ze to przez nie mam te bole. Doslownie z kazdym ruchem glowy boli mnie w dodatku szyja z tylu.
    Jestem juz na skraju wytrzymania... zastanawiam sie nad ibupromem, gzies wyczytalam ze dawka do 600mg w 2trym. Jest 'nieszkodliwa' oczywiscie jesli bedzie brana doraznie. Wyje z bolu bo juz nie moge z tym wytrzymac, bardzo prosze o jakas porade.

    10.09.2019 Marcel
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Witam kochane, obecnie jestem w 15tyg ciazy. To nie pierwszy raz kiedy przez tydzien (jak narazie) boli mnie glowa. Jest to straszny pulsujacy bol z tylu glowy, schodzacy az do odcinka szyjnego. W przeszlosci mialam stwierdzone na szybko jakies zwyrodnienia w tamtym odcinku i teraz podejzewam ze to przez nie mam te bole. Doslownie z kazdym ruchem glowy boli mnie w dodatku szyja z tylu.
    Jestem juz na skraju wytrzymania... zastanawiam sie nad ibupromem, gzies wyczytalam ze dawka do 600mg w 2trym. Jest 'nieszkodliwa' oczywiscie jesli bedzie brana doraznie. Wyje z bolu bo juz nie moge z tym wytrzymac, bardzo prosze o jakas porade.

    Odradzałabym Ci wszelkie leki przeciwbólowe. Może spróbuj udać się do fizjoterapeuty w związku z tymi bólami odcinka szyjnego?

    sunshine03 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 06:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ