X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Boląca skóra na brzuchu - 33tc
Odpowiedz

Boląca skóra na brzuchu - 33tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Was może tak miała? - Boli mnie skóra na brzuchu, mam wrażenie, że zaraz mi pęknie, to tak boli trochę nad pępkiem. Nie jest związane z ruchami dziecka, bo czy tam kopie czy nie to i tak boli. Nasila się przy kaszlu, kichaniu, wstawaniu, chodzeniu. W sumie to nie odczuwam tego tylko jak leżę... Nie wiem czy to niepokojące, bo przy pierwszej ciąży nie miałam... Nie swędzi, tylko ciągnie, uczucie rozrywania... ech...

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam i nadal mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach pępka - tam chyba najbardziej skóra jest napięta. Smarowałam i smaruję cały czas olejem kokosowym bo to mocno natłuszcza i długo się utrzymuje. A boli czasami tak jak opisujesz, nawet jak leżę przykryta kołdrą i Mąż naciągnie tą kołdrę to już mu zwracam uwagę, że mnie to boli ;) Ale nie widzę żadnych rozstępów.

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też tak bolało, wokół pępka, a najbardziej nad nim. Tak jakby szczypała mnie skóra przy dotyku i czułam, że jest bardzo naciągnięta ... Smarowałam się różnymi kremami, m.in. synka Atoperalem :) To było jakoś przed 30 tygodniem. Nie było widać wtedy żadnych rozstępów. Bolało jakiś czas i przestało.
    Teraz już nie boli, ale kilka rozstępów się jednak w tym miejscu pojawiło, co prawda nie zbyt dużych ale jednak, więc napewno ma to związek z tym bólem. Swoją drogą to dziwne, że pojawiły się dopiero po takim czasie. Teraz mnie nic nie boli ...

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, skóra pęka.. mówią, żeby smarować oliwką i masować. Nic więcej na to się nie da poradzić..

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nigdzie rozstępów, w poprzedniej ciąży też się udało bez. Zobaczymy co z tego będzie:)

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ