X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ból podczas stosunku
Odpowiedz

ból podczas stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Afrinomka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    jestem w 18 tygodniu drugiej ciąży. Czuję, że jestem taka strasznie spuchnięta w środku. Mimo długiej gry wstępnej i dobremu nawilżeniu stosunek jest dla mnie nie do wytrzymania. W pierwszej ciąży było mniej uciążliwie. Teraz omijam seks jak tylko mogę. Czy to jest normalne, macie podobnie?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda inaczej przechodzi przez ciąże. Jeżeli kobieta czuje się dobrze seks nie jest zabroniony, natomiast tak jak Ty ciąża mimo, że dobrze się rozwija ale Ty cierpisz to rzekomy normalny objaw - sprawka hormonów, zmiany narządów rodnych a raczej ich ukrwienie itp. Radziłabym jednak zaprzestać stosunków jeżeli boli podbrzusze, uczucie skurczów, pojawinie się plamienia, czy też ogólne złe samopoczucie.

    dddodiii lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja dość szybko zaczęłam mieć bóle podbrzusza podczas stosunku oraz bóle miejsc intymnych po stosunku (tak jakby coś mnie rozrywało od środka). W związku z tym lekarz zakazał seksu. Bóle podbrzusza utrzymywały mi się także podczas wysiłku więc ogólnie mam dużo leżeć, odpoczywać, oszczędzać się i dostałam luteinę.

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem "tam " trochę opuchnięta,lekarz powiedział,że to jak najbardziej normalne.
    Przeszkadza mi to dziwne uczucie dlatego daliśmy sobie póki co spokój z seksem.
    Poza tym zaczęły mi się skurcze braxtona-hicksa więc wole nie prowokować małego,niech jeszcze sobie tam siedzi ;)

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ostatnio czułam cos,czego nie czułam wczesniej...Czuje tam taki ścisk,ze ło Matko...
    A jeszcze ostatnio bylo tak dobrze...To chyba normalne,bo jak to mój gin powiedzial-Wszystko tam ładnie rośnie. :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ