X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bol podbrzusza w 3 trymestrze
Odpowiedz

Bol podbrzusza w 3 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam mały problem i nie wiem czy mam się martwić lekarz dopiero 25maja a tu z bólu często nie da się wytrzymać. Może zacznę od początku. Jestem w ciąży w 35tygodniu. Od samego początku są jakieś problemy które mijają ale pojawiają się nowe. Dnia 5 i 6 maja byłam w szpitalu podali mi zastrzyki ze sterydami ponieważ mały przestał się ruszać i chcieli przyspieszyć dojrzewanie płuc. Od wyjścia ze szpitala 6 maja mam bóle podbrzusza dość mocne każdy ruch jest bardzo bolesny, nie mogę nawet wtedy się wyprostowac jeśli muszę iść np do toalety ponieważ tak boli tym bolą towarzyszy też mocny ból pleców ogólnie ciężko co kolwiek robić nawet jak leżę lub siedzę ból jest mocno odczuwalny. Jest on mijający i powracający. W piątek 12 maja miałam 3 skurcze dość mocne ale także minęły i od piątku skurczy brak. No ale ten ból. Czy któraś z was tak miała czy jest to powód do większych zmartwień??

  • LadyAga Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 6 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie skonczylo?
    U mnie bol w podbrzuszu niestety zwiastowal,ze cos bardzo zle sie zadzialo.
    U nas w 36tc niestety lozysko oderwalo sie calkowicie.Nasza corcia umarla.
    Napisz czy u Ciebie dobrze wszystko.
    Pozdrawiam

    Mama Dominika (25.10.09),Daniela (19.08.19) i aniolkowej Hani (14.07.17)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ