X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból nerek/ atak kolki nerkowej w 32tc ciąży
Odpowiedz

Ból nerek/ atak kolki nerkowej w 32tc ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiki_2 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 13 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Czy któraś z Was miała problemy w 3 trymestrze z nerkami? Ja wylądowałam na patologii ciąży po ataku kolki nerkowej, skończyło się na dwóch kroplówkach i antybiotyku. Dzisiaj odbieram wynik posiewu, który wyszedł dodatni, dodatkowo dziecko uciska na nerw. Czy Wam lekarz rodzinny, bądź ginekolog kazał brać dalej antybiotyki?

    bokvjuu.png
  • Mysza 3 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 17 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)
    Ja tez wyladowalam w poprzedniej ciązy na patologi własnie zpowodu takiego bólu, byłam wtedy w 36tc. Na odziele byłam tylko dobe, dostałam jakies leki i do domku. Brałam te leki i wszystko było ok.

    hchy3e3ktdtqkjg1.png

    dqpranli6xqpwfja.png

    j5rbru1djn4sji8d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ