X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje BÓL KRĘGOSŁUPA
Odpowiedz

BÓL KRĘGOSŁUPA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalamana89 wrote:
    Najgorsze jest to ze nie boli tylko wtedy kiedy spie na prawym boku. robilam tak no bo inaczej bym nie mogla spac, ale wczoraj ginekolog powiedzial ze najlepiej na lewej stronie bo po prawej ugniatam zyle glowna przez co macica jst niedotletniona. Dzisiaj wiec spalam na lewej ale budzialm sie z bolu co chwile, na pare minu przerzucalam sie na prawa strone ale jest tragedia

    Ja już trochę lekarzy poobchodziłam i też nie wiadomo od czego to. Dokładnie tak jak piszesz, w nocy zasypiam na lewym boku ale co chwilę się budzę bo boli i muszę kilka razy w nocy zmieniać pozycję.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to ze lekarze rece rozkladaja i nic nie wiedza. Jutro ide na usg tej nogi zeby wykluczyc zakrzepice bo podobno jak jest nacisk na miednice to moze sie jakis skrzep zrobic i tez daje takie objawy. dla swietego swpokju to zrobie bo juz nie mam sily chodzic po lekarzach szkoda ze ginekolog tez nie moze pomoc. Mnie to czasem tak boli i kluje ze normalnie placze z bezradnoci. Ile Ciebie to trzyma? ja juz trzeci miesiac dzien dzien taki bol. to zwariowac idzie

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tą dolegliwość dokładnie od 17 września więc jeszcze nawet miesiąc nie minął. Nagle to się pojawiło z dnia na dzień. Najgorzej jest w nocy bo ja i tak nie mogę spać w ciąży złapała mnie bezsenność a do tego jeszcze ten ból. Ja byłam już na usg żył i też nic nie wyszło.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ