X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ból brzucha w okolicach pępka
Odpowiedz

ból brzucha w okolicach pępka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olalu Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pomimo tego że śledzę ta stronę już od dłuższego czasu, nigdy nie potrzebowałam szczególnej pomocy.Aż nastał ten dzień kiedy strasznie zaczęłam jej potrzebować. Jestem w 36 tygodniu ciąży od dwóch dni ogarnia mnie dziwne uczucie w okolicach pępka. Jest to niby delikatny ból przy dotyku i dziwne uczucie drażliwości tego miejsca. Nie wiem czy uderzył am się kiedykolwiek w te miejsce ale dziwnie je czuje, czy którąkolwiek z forumowiczek miała coś podobnego!!!! Bardzo proszę o pomoc......

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola,w tej sytuacji najlepiej pomoże lekarz.Ból może mieć przeróżne przyczyny,nie ma co porównywać do tego,co miały inne użytkowniczki forum.
    Jeżeli nie masz możliwości skontaktowania się ze swoim lekarzem,a martwi Cię ta sytuacja,ból nie ustępuje,to podjedź na izbę przyjęć ginekologiczno-położniczą.Przyjmą Cię zawsze.

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przejawial sie bol w okolicy pepka po dluzszym chodzeniu. Okazalo sie ze to nieduza przepuklina pepkowa oraz mala lubi w tej okolicy przesiadywac i do tego robila swoje. Jednak od jakiegos czasu nic mi nie dokucza. Nie masz tego miejsca dodatkowo miękkiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2014, 11:25

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ