X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból biodra
Odpowiedz

Ból biodra

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 28 t.c. i od kilku dni bardzo boli mnie prawe biodro, nie wiem czy to ucisk macicy, czy jakiś nerw. A może to za mało wapna? Miałyście tak? Chodzić już dzis prawie nie mogę i nie wiem czy powinnam iść do ortopedy czy przeczekać :(

    Urania lubi tę wiadomość

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Urania Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    Ja jestem w 28 tc i mam ogromne bole miednicy i bioder. Nie moge lezec na bokach, ciezko mi spac bo ciagle musze sie przekrecac. A najlepiej mi w pozycji stojacej. Ide do lekarza w nastepnym tygodniu. Czytalam ze trzeba wykonywac cwiczenia ale jakie?
    kotek bylas wkoncu u ortopedy? copowiedzial?

  • kotek Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, wiesz co Urania w koncu przeszło mi samo...dziwne, ale poczekałam kilka dni, jadłam w tym czasie dużo wapnia (kefiry, jogurty, kakao etc.) i trochę odpoczęłam i jakos mi przeszło. Od tego czasu nie wróciło. Wiesz co może to miednica też się rozsuwa i stad takie bóle. Daj znać co powie Ci lekarz, jeśli się wybierzesz.
    O ćwiczeniach nic nie słyszałam ja wręcz przeciwnie trochę odciążyłam to biodro, ale jeśli to faktycznie bół biodra z powodu rozchodzenia się miednicy do porodu to ćwiczenia pewnie pomogą. Powodzenia!

    78de0dd404ba84e12a056e9c239d99c7.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolą biodra w nocy jak śpię i muszę się często przekręcać. Miałam zapalenie układu moczowego i jak dostałam antybiotyk to mi przeszło więc może miało to jakiś związek ... . sama nie wiem

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 11 lutego 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 16 tc cierpię na ból, który normalnie zrzuciłabym na prawe biodro, ale z uwagi na wcześniejsze problemy ortopedyczne przypisuję stawowi krzyżowo-biodrowemu. Teraz jestem w 27 tc i odwiedziłam już mojego ortopedę - niestety dostałam wskazanie do rozwiązania ciąży przez cesarskie cięcie (ze względu na zespół stawu krzyżowo-biodrowego oraz wadę samego kręgosłupa, leczoną już od ok. 15 lat). Jestem troszkę załamana... :-( bardzo liczyłam na poród drogami natury...

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja właśnie od kilku dni odczuwam bóle, zaczęło się od prawej pachwiny a teraz boli całe biodro i promieniuje do kręgosłupa
    Może to być początek rwy kulszowej, podobno często się zdarza w ciąży, tyle, że ja myślałam, że bardziej w ostatnich tygodniach ciąży
    Jak to nie rwa to nie mam pojęcia co, jutro mam wizytę to dopytam

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie od jakiegoś czasu męczą bóle, ale nie mam wątpliwości, że to promieniuje od ucisku na kręgosłup, chociaż nie zawsze w okolicach kręgosłupa boli. Ból rozchodzi się na biodro, brzuch, plecy, ale mam taki punkt przy kręgosłupie, który jak ktoś mi w tym momencie bólu uciśnie, to aż syczę. Mąż próbuje to rozmasować delikatnie.

    Cóż, lekarka powiedziała, że ucisk i gdy boli mam się kłaść. Nic więcej mi na to nie poradzi.

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też niestety nic nie doradziła, zapytała czy miałam wcześniej problemy z kręgosłupem, niestety miałam no i na tym się skończyło, a biodro boli coraz bardziej, wieczorami aż utykam jak chodzę

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ