X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje biegunka i krew z odbytu
Odpowiedz

biegunka i krew z odbytu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście biegunkę i krew z odbytu na początku ciąży.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku ja wrecz przeciwnie bo straszne wzdecia i zatwardzenia.skonsultuj sie jak najszybciej z lekarzem bo to nigdy nie wiadomo a my sie nie znamy i trudno cokolwiek doradzic.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Stokrotka84 Autorytet
    Postów: 861 933

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam zadnego rozwolnienia w ciazy. Pasia ma racje, powinnas pojsc do lekarza, bardzo latwo sie odwodnic w ciazy a to grozne dla maluszka.

    pasia27 lubi tę wiadomość

    relgi09k52jutqx1.png
  • pusia Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku miałam biegunkę na początku ciąży, gdy jeszcze o tym nie wiedziałam. Trwała jeden dzień, a właściwie wieczór, nie wiem co to było, myślałam, ze mam grypę żołądkową... Byłam strasznie osłabiona na drugi dzień. Wspomogłam się smectą i węglem, piłam też taki specyfik jak orsalit, aby się nie odwodnić i oczywiście wodę niegazowaną. Ale jak masz krew z odbytu, to może do lekarza powinnaś pójść.

    8p3oikgn3gkfl5ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew może świadczyć o hemoroidach. Lepiej je leczyć na początku ciąży, bo w czasie porodu i po nim się nasilają i wtedy jest nieciekawie :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ