X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje białko S
Odpowiedz

białko S

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktoś może wie jak bardzo niebezpieczny jest wynik białka s poniżej normy w ciąży i jakie są ewentualne zalecenia? Mój wynik to 51% a norma zaczyna się od 58%. Białko C w normie.

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety z tego co wiem jest niebezpieczne, ponieważ grozi poronieniem.
    u mnie wyszło obniżone białko s w III trymestrze ciąży.
    grozi zakrzepicą, trzeba przyjmować leki na rozrzedzenie krwi np. zastrzyki z fraxyparyną

    mhsvp07w3ex0n696.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ