X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Białe plamki na paznokciach
Odpowiedz

Białe plamki na paznokciach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 lutego 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiły mi się w ciąży i po nadal się utrzymują. Paznokcie rosną a one nie zmieniają miejsca nawet we wzroście paznokcia dodam że stylizacje ( lakier, przedłużania, hybrydy) odpuściłam już w 6 miesiącu a paznokcie są mocne, twarde i zdrowe jak nigdy ( zwłaszcza że przy Hashimoto to ciężko o taki stan). Miał ktoś z was taki przypadek ?

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 15 lutego 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być bielactwo toksyczne czyli zbyt dużo trującego pierwiastka w org lub pospolite wtedy nie ma jednego powodu skąd się pojawia, najczęściej w skutek urazu.

    Zreszta polecam sobie poczytać w sieci o tym. https://estetico.pl/biale-plamki-na-paznokciach

    A jeśli będzie Cię to naprawdę martwić, skonsultuj się z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 08:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ