X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Betka badania
Odpowiedz

Betka badania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc po raz kolejny jestem w ciąży lekarz potwierdził jest woreczek ciążowy z ciałkiem żółtym zarodka brak. bera hcg do dzis rosła książkowo ale dzis po 48 h nie przysroła prawidłowo.
    2 luty beta 518
    5 luty beta 1160(wizyta usg pecherzyk i ciałko żółte)
    7 luty beta tylko 1560
    to pewnie bedzie moje 4 poronienie bo zarodek sie nie rozwija lub komórki żle sie polaczyły. dodam ze mam zły kariotyp z mężem wina po mojej stronie genetcznej. ale postanowilismy próbowac. Jedno dziecko mamy. lekarz przepisal mi leki luteine acard i clexane ale nie wiem czy dzis nie odstawie noo bo ta beta słabiutko wiec pewnie nic ztego nie bedzie. cykle 34-36 okres ostatni 23 grudzien nie mam pojecia kiedy mogło zajsc do zaplodnienia bo zupelnie wtym miesiacu wylanczylam mysleni.

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doradzcie mi ale ja mam znowu zle przeczucia poprostu znowu sie nie udalo

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze: czemu zaśmiecasz forum? Wątków dotyczących beta hCG jest tu od groma, wystarczyło dopisać w jakimś posta, zamiast tworzyć nowy watek o tej samej tematyce.

    Po drugie: ciąża to nie matematyka, a organizm nie jest kalkulatorem - nie zawsze beta będzie rosnąć w jakiś ustalony sposób. Póki co rośnie i to jest plus.

    Po trzecie: To dopiero szósty tydzień się u Ciebie zaczął, przy tak długich cyklach, więc zarodek może być jeszcze niewidoczny, nie panikuj zawczasu.

    Po czwarte: olej już tą betę i powtórz USG za tydzień.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki . poprosze moderatora o przeniesienie postu

    thgfcsqvu04h8c8a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ