X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Beta HCG
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj beta była 285,7 dziś po 28 godzinach jest 418,60 czy dobrze przyrosła? Progesteron 16,43 czy nie jest za mały? Lekarz nadal nic nie widzi i nie daje 100 % pewności że to ciąza mam iśc za 2 tyg...:(

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 października 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn skoro taka beta to ciąża na 100% a beta, mi wyszło 119!! ale ja biore Duphaston. Może za wcześnie by było coś widać ale ja bym poszła do innego lekarza, który zrozumie Twoje niepokoje...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 9 października 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry jest przyrost.U mnie też szybko nie było widać jak byłam u gin pierwszy raz po zrobieniu testu to nawet porzadnego pęcherzyka nie było widać i kazał za 2 tyg przyjść.A bętę miałam 250 z kawałkiem

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1) odpisałam Ci na I trymestrze
    2) taki wątek już istnieje

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 października 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobasku,w ilu jeszcze działach założysz ten temat?i tak bardziej wierzysz temu,co przeczytasz w Internecie,niż naszym radom i doświadczeniu.To,co Ci opiszemy nie ma dla Ciebie tak naprawdę najmniejszego znaczenia,bo tyle dziewczyn już służyło Ci dobrym słowem i radą,a Ty i tak drążysz to samo,nie zastanowiwszy się nad tym ani przez moment.Popadasz w paranoję i TO,jak na razie,jest główny czynnik,który może zagrażać Twojej ciąży.

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i przyrost masz dobry, progesteron tez w miare

    jesli to ciaza to na pewno wartosci podskocza wiec spokojnie

    chodzenie do gina ma sens chyba najwczesniej po 4 i po 6 tyg
    po 4 by spr czy jest ciaza w macicy prawidlowo a po 6 czy jest juz pompka

    wiem ze swirujue sie troche jak czeka i czeka na upragniona ciaze
    niestety pewnych rzeczy nie idzie przeskoczyc :--(

    POWODZENIA!!!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli istnieje już taki temat bardzo przepraszam .. ale strasznie mi zależy na szybkiej pomocy z waszej strony ... raz już poroniłam w 9 tc .. oprócz tego jeszcze dwa razy były to mikro poronienia czy jakoś tak że beta ok 60, na usg nic nie widać i po kilku dniach naturalna miesiączka kontrolne usg już w porządku i beta spadała .. ale do sedna sprawy .. teraz w 35 dc zrobiłam bete 1264 dzisiaj czyli w 37 dc powtórzyłam i jest 2911 i stąd moje pytanie czy jej przyrost nie jest za duży wiem że powinnam się cieszyć bo rośnie ale czytałam o jakimś zaśniadzie jeśli jej przyrost zaś jest za duży. Może ktoś coś może mi powiedzieć ze swojego doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 15:50

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zaśniadzie jest kosmicznie większy. Ten jest ciut powyżej 100% więc jest wzorcowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, trochę się przestraszyłam że powyżej 100 % i przeczytałam o tym zaśniadzie a nie mogłam znaleźć nic o ile wtedy rośnie. Pozostaje mi czekać na wizytę i cud że w końcu będzie ok ::) a nie wiesz o ile wtedy wzrasta ( przy zaśniadzie) ?

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 października 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam to przyrasta Megakrotnie, kilka razy więcej np. o 500-700%.
    Twoja Beta jest zupełnie normalna. Nawet na ten tydzień ciąży gdyby to był zaśniad bylaby o wiele wiele większa. Ja w 35 dc miałam w 1 ciąży - 1551, w drugiej ciąży 2034.
    Kochana, nie czytaj wszystkiego o jakichkolwiek komplikacjach, bo zwariujesz. I za każdym razem będziesz się zamartwiać czymś innym. Mam też za sobą poronienie i wiem, że trudno nie schizować, ale proponuję żebyś wylała sobie jakiś sos na jakiś ulubiony ciuch i martwiła się jak to sprać ;) a wtedy myśli pójdą sobie w inną sprawę :)
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. A to że nie jest to zaśniad, jestem pewna na 100%.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 23:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajęłam się właśnie trochę sprzątaniem chociaż nie za bardzo mogę bo jestem jeszcze trochę przeziębiona i szybko się męczę ale zawsze jakieś zajęcie zamiast leżenia i czytania ;) oby do wtorku do wizyty .. próba nr 4 mam nadzieję że w końcu wyjdę z uśmiechem z gabinetu a nie z prawie płaczem.. :)

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 31 października 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego uśmiechu Ci życzę :)

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chcialam sie dowiedziec co o tym myslicie. Wyniki czwartkowej bety 575. Wyniki wczorajszej bety 562. Spadek zamiast przyrostu. Zadnych niepokojacych objawow nie zauwazylam. Wiem, trzeba powtorzyc i czekac.
    Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i mimo wszystko skonczyla sie pozytywnie?

    18.08.15 Aniolek[*]
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz być dobrej myśli. Niestety nie pomogę bo dla świętego spokoju nie mierzyłan bety. Powiem tylko ,że na naszym wcześniejszym wątku były takie przypadki i wszystko było ok

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam badanie, we wtorek bede wiedziec. Najgorsze jest to czekanie. Dziekuje za slowo wsparcia☺

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieskonczonosc wrote:
    Hej. Chcialam sie dowiedziec co o tym myslicie. Wyniki czwartkowej bety 575. Wyniki wczorajszej bety 562. Spadek zamiast przyrostu. Zadnych niepokojacych objawow nie zauwazylam. Wiem, trzeba powtorzyc i czekac.
    Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i mimo wszystko skonczyla sie pozytywnie?

    Opisywałam swoją historię już wielokrotnie na wielu wątkach.
    Jestem żywym przykładem na to - że pomimo spadającej bety - ciąża się utrzymała.
    Powodzenia! ;*

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo dziekuje. Przeczytalam Twoje posty. Jest we mnie nadzieja☺

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieskonczonosc wrote:
    Alicjo dziekuje. Przeczytalam Twoje posty. Jest we mnie nadzieja☺

    Robiłaś badania w tym samym laboratorium? To ważne:)

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. I o tej samej porze.

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat zamkniety. Kolejne badanie dalo wynik 215, a po nim nastapilo poronienie.

    18.08.15 Aniolek[*]
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ