X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Beta HCG
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 11 lutego 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    zrobilam kolejna beta hcg no i wedlug mnie to wyraznie jest po wszystkim bo rosnie ale zupelnie nie miesci sie w normach

    5 luty 1165
    7 luty 1560
    10 luty 2380

    pewnie bedzie rosla pomalu poki pecherzyk bedzie i cialko zółte a zarodek i tak nie bedzie sie rozwijał. ;(:(

    To nie jest jednoznaczne.
    Ja miałam puste jajo w pierwszej ciąży i dojechałam do 35.000 beta HCG. A tutaj dziewczyny z mniejszymi przyrostami miały zdrowe ciąże :)

    Poczekaj do USG :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jutro polece na usg tak bym chciała żeby to wszystko sie juz skończyło albo w jedna albo w droga a nie przeciaganie czekanie jeszcze nigdy tak czas wolno mi nie leciał. nie licze w tej sytuacjii na cud dla mnie beta to raczej wyrocznia. chyba jak bym wiedziala ze przyrasta prawidłowo bylabym spokojniejsza.

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    tak jutro polece na usg tak bym chciała żeby to wszystko sie juz skończyło albo w jedna albo w droga a nie przeciaganie czekanie jeszcze nigdy tak czas wolno mi nie leciał. nie licze w tej sytuacjii na cud dla mnie beta to raczej wyrocznia. chyba jak bym wiedziala ze przyrasta prawidłowo bylabym spokojniejsza.

    Daj znać po USG!
    Beta to nie wyrocznia. Więcej optymizmu !!! Musi być dobrze !!! Trzymam kciuki mocno !!! :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    No wiec jest zarodek 2,1 mm z bijacym serduszkiem. SZOK. przy złych wzrostach bety. zobaczymy co bedzie dalej. doktor kazał narazie nie badac co 2 dni bo zeswiruje. we czwatek na usg nie bylo widac nic procz ciałka żółtkowego. mam wyluzowac bo nie jestem w stanie nic zmienic mam odpoczywac i przyjmowac leki!!! wychodzi na 5 tydzien 5 dni???? Już teraz sie boje czy aby dobrze sie wszytsko połączyło i czy zarodeczek bedzie sie rozwijał.

    Dziekuje

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    No wiec jest zarodek 2,1 mm z bijacym serduszkiem. SZOK. przy złych wzrostach bety. zobaczymy co bedzie dalej. doktor kazał narazie nie badac co 2 dni bo zeswiruje. we czwatek na usg nie bylo widac nic procz ciałka żółtkowego. mam wyluzowac bo nie jestem w stanie nic zmienic mam odpoczywac i przyjmowac leki!!! wychodzi na 5 tydzien 5 dni???? Już teraz sie boje czy aby dobrze sie wszytsko połączyło i czy zarodeczek bedzie sie rozwijał.

    Dziekuje

    No widzisz :)
    Nie ma czegoś takiego jak "zła beta", takie "złe bety" to śpią już w łóżeczkach i ssą cyca :)

    Teraz, skoro jest maluch z bijącym serduszkiem to nie badaj bety, o ile beta bywa różna do czasu pojawienia się zarodka o tyle po pojawieniu się malucha z bijącym serduchem, beta będzie teraz skakać. Może spadać, potem rosnąć, albo odwrotnie i to jest normalne.

    Zwykle po ujawnieniu czynności serca już odpuszcza się betę i sugeruje się wyłącznie USG.

    GRATULACJE !!! :)

    A teraz zmykaj stąd do wrześniówek :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Leire za gratulacje nie dziekuje w pozytywnym słowa znaczeniu. generalnie to dzis mam urodziny to bedzie najcudowniejszy prezent na 37 urodziny . a poród lekarz wyznaczyl w dzien mojego meza urodzin. oby marzenia sie spelnily.to bedzie cud. chyba jeszcze poczekam z meldowaniem sie na ciazoweczkach. mega jestem optyistka wiem wiem

    niech juz minie te 5 nastepnych tygodni

    Leira lubi tę wiadomość

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    Leire za gratulacje nie dziekuje w pozytywnym słowa znaczeniu. generalnie to dzis mam urodziny to bedzie najcudowniejszy prezent na 37 urodziny . a poród lekarz wyznaczyl w dzien mojego meza urodzin. oby marzenia sie spelnily.to bedzie cud. chyba jeszcze poczekam z meldowaniem sie na ciazoweczkach. mega jestem optyistka wiem wiem

    niech juz minie te 5 nastepnych tygodni

    Jesteś kolejnym przykładem, który daje mi nadzieje.. ja miałam w 33dc betę 170.. czekam rano wynik z dzisiejszej.. ale mam nadzieję!

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ