X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bakteria UREAPLASMA
Odpowiedz

Bakteria UREAPLASMA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 12 tygodniu, wczoraj odebrałam wynik wymazu z cewki moczowej. Niestety ureaplasma dodania ;( dostałam antybiotyk sumamed, ginekolog powiedziała że bezpieczny, ale naczytałam się i mam obawy. Czy któraś z Was miała tą bakterie? Może przyjmowała ten antybiotyk? Czy z dzieckiem po porodzie wszystko dobrze?

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie - tez się bardzo bałam. Wyniki dostałam dzień przed dodatnia beta. Tez dostałam sumamed. Dzidzius zdrowy:) w ciąży i tak niewiele da się zrobić, a na dziecko nie ma potwierdzonego wpływu (brak badań). Lekarz mówił mi,że gorsze są chlamydie.

    Kolorowaola lubi tę wiadomość

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33 dzięki za odpowiedź ;)

    km5sroeqr29ccbje.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ