X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Badanie prenatalne
Odpowiedz

Badanie prenatalne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny wczoraj byłam na 2 badaniu prenatalnym 22 tc pierwsze wyszły prawidłowo żadnych nie pokojacych zmian a wczoraj lekarz mi mówi że podejrzenie zespołu Darwin -Waltera że muszę przejść dodatkowe badania jestem załamana nie wiem co mam myśleć czy któraś była w takiej sytuacji że przypuszczli jakąś chorobę a jednak dziecko było zdrowe po innych badaniach pomozcie

    malinka26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie parametry wyszły źle ??

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podawał żadnych parametrów właśnie tylko napisał podejrzenie zespołu Darwin -Waltera

    malinka26
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 a ty wiesz coś więcej na ten temat czy te podejrzenia mogą być błędne

    malinka26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie
    tylko moje znajome kto re są teraz w ciazy też byly na prenatalnych i takie głupoty im powymyślali.... dlatego chcialam zapytac czy jakoś logicznie to uzasadnił. Skoro nie podał czemu to podejrzewa to na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza i powtózyla prenatalne. Na szczęście u obu okazało sie nieprawidziwa wstepna diagnoza, trzymam kciuki by i u Ciebie tak było :)

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję jutro mam ponowne badania umieram z przerażenia ale mam nadzieję że to była.bledna diagnoza

    malinka26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak badania???? Trzymam kciuki !

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety się potwierdzily

    malinka26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :( jakie sa rokowania?? 3 maj sie cieplo, musisz byc silna

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 5 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka- kochana a co to za wada?? coś Ci bliżej powiedzieli??

    201512131765.png

    201909081765.png
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 6 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest to zespół Dandy-walkera oraz hlhs wady genetyczne ciągle jestem na badaniach bo nie wiedzą skąd te wady skoro mam zdrowego syna

    malinka26
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 września 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka- u mojej córki podejrzewali zespół dandy-walkera. Bo brakuje jej robaka móżdżku i w ciąży miała poszerzoną IV komorę mózgu. Jak chcesz to napisz do mnie na priv to może jakoś Cię chociaż duchowo wespre, bo sporo sie naczytałam o tej chorobie i dośc dużo wiem o tym.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 22 września 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka899 jesteśmy po badaniu amniopunkcji niestety lekarze nie dają nadziei na przezycie córki każą przygotowywać się na najgorsze

    malinka26
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 10 października 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka- strasznie mi przykro:(:( ja wierze w cuda - moja córka jest jednym z nich, więc życzę i Wam takiego cudu!!

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Malinka- u mojej córki podejrzewali zespół dandy-walkera. Bo brakuje jej robaka móżdżku i w ciąży miała poszerzoną IV komorę mózgu. Jak chcesz to napisz do mnie na priv to może jakoś Cię chociaż duchowo wespre, bo sporo sie naczytałam o tej chorobie i dośc dużo wiem o tym.
    Powiedz mi jak sie Twoja corka rozwija ? U nas 23+2 i podejrzenia agenezji robaka móżdzku i agenezja ciała modzelowatego.
    Mimo ze robak mozdzku byl widoczny przez innego lekarza w 20 tyg na echu serca.. czy jest to mozliwe ze byl a teraz go nie ma ?

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co no to troche dziwne że był a teraz nagle nie ma... któryś z lekarzy musiał popełnić błąd w ocenie obrazu usg...Ja już dokładnie teraz nie pamiętam, ale nam jakoś lekarze mówili że w pewnym momencie już jest niemożliwe żeby ten robak którego niema nagle się rozwinął, tylko właśnie nie wiem na jakim etapie to było.
    A moja córcia w grudniu skończy dwa latka i rozwija się zuepłnie prawidłowo. Myślałam że będą jakieś problemy z nauką chodzenia, że będzie pod względem ruchowym opóxniona, ale wszystko było normalnie, nawet dość wcześnie pewne rzeczy bo np. pierwsze kroki stawiała mając 10 miesięcy, nie przewracała się ani nic. Ale myślę że to też zasługa dobrej rehabilitacji bo z powodu asymetrii chodziliśmy i mówiła mi ta fizjoterapeutka że wczesna rehabilitacja duzo daje, bo się wykształcają połaczenia nerwowe. Teraz coraz więcej mówi, biega, dobrze radzi sobie na placu zabaw, a ja gdyby nie wpis w książeczce zdrowia to wogóle bym zapomniała o tym całym koszmarze w ciąży!
    Trzymam kciuki żeby i w Twoim przypadku było wszystko dobrze!! cuda na prawde się zdarzają i moje dziecko jest tego dokonałym przykładem!!

    201512131765.png

    201909081765.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ