X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Badanie Maternit Genome
Odpowiedz

Badanie Maternit Genome

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam pytanie do kobiet które miały lub rozważały to badanie. Jestem obecnie w 10tyg ciąży (zupełnie nas zaskoczyła) wcześniej straciłam synka zmarł w 1dobie życia był chory i teraz też się boję o moje maleństwo dlatego myślę o tych badaniach ponieważ nie są inwazyjne czy któraś z was je wykonywała?

    malinka26
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam badanie na podobnej zasadzie, czyli takie które bada dna płodowe dziecka z krwi matki. Nifty. Wczoraj dostałam wynik. Robiłam bo test papa wyszedł źle. Nifty ok ;-)

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam i polecam. Pomimo dobrego USG genetycznego zdecydowałam sie na to badanie bo daje ponad 99% pewne wyniki. W 13 tc wiedziałam już,że dziecko jest zdrowe i znałam płeć :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 24 lutego 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka a mogła bys napisać gdzie dokładnie wykonywałas to badanie ja jestem aktualnie w 10tyg nie wiem czy nie lepiej jeszcze trochę poczekać?

    malinka26
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 27 lutego 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka26 wrote:
    Madzialenka a mogła bys napisać gdzie dokładnie wykonywałas to badanie ja jestem aktualnie w 10tyg nie wiem czy nie lepiej jeszcze trochę poczekać?

    Ja mieszkam za granicą, także w tej kwestii ci nie pomogę, ale ja robiłam to badanie 2 razy - raz poszlam juz w 10tc, ale wynik nie wyszedl bo bylo jeszcze za malo DNA (ja tez mialam duza nadwage i to moglobyc powodem), kolejny raz mialam krew pobrana zaraz po USG genetycznym w 12 tc i po tygodniu otrzymalam dobre wyniki.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 27 lutego 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci za odpowiedź zastanawiam się właśnie czy nie zrobić tych badań dopiero po badaniach prenatalnych bo mam dość daleko do miejsca gdzie jest wykonywany test i nie chciała bym kolejny raz jechać na pobranie krwi.swoja droga to ogromnie się stresuję tych badań a raczej samych wyników. Pozdrawiam

    malinka26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ