X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Badanie dna siatkówki oka
Odpowiedz

Badanie dna siatkówki oka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klimarta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem krótkowidzem. Czy miała któraś z was badanie dna siatkówki oka? Obecnie jestem w 31tc i dopiero teraz dostałam skierowanie na to badanie. Podobno krótkowidze często dostają skierowanie na cc nie ze względu na wadę ale na ryzyko odklejenia się siatkówki podczas parcia. Jak wygląda takie badanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do okulisty w maju, sama jestem ciekawa, w jakim stanie jest moja siatkówka, ale nastawiam się na CC. Pierwsza ciąża zakonczyla sie planowanym CC i teraz pewnie bedzie tak samo. Taką mam nadzieję.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ