X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Badanie CMV
Odpowiedz

Badanie CMV

Oceń ten wątek:
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt, że igm masz ujemne. U mnie dodatnie igm utrzymywało się jeszcze długo po. Czekaj spokojnie na wyniki badań i interpretację lekarza zakaznika.

  • Lilakk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Powtorzone badania w szpitalu zakaznym - IGM ujemne, IGG dodatnie (sa inne jednostki wiec nie wiem czy dalej rosnie czy nie). Ale co najwazniejsze - awidnosc wysoka! Ostatnia miesiaczke mialam 20/02, wiec na pewno przeciwciala sa z wczesniejszego okresu :) Duza ulga, ale dam Wam jeszcze znac co oznacza to wzrastajace geometrycznie IGG po wizycie u zakaznika (mam ja dopiero 09/05).

  • Lilakk Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na przyszlosc gdyby ktos mial sie denerwowac tak jak ja - zakaznik w szpitalu powiedziala mi, ze takie geometryczne wzrosty w poczatkach ciazy przy wysokiej awidnosci nic nie znacza i ze nie ma w takiej sytuacji zadnego zagrozenia dla plodu (dostalam nawet takie zaswiadczenie).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilakk wrote:
    Pisze na przyszlosc gdyby ktos mial sie denerwowac tak jak ja - zakaznik w szpitalu powiedziala mi, ze takie geometryczne wzrosty w poczatkach ciazy przy wysokiej awidnosci nic nie znacza i ze nie ma w takiej sytuacji zadnego zagrozenia dla plodu (dostalam nawet takie zaswiadczenie).


    Ja też bardzo się denerwuje. Zaczęłam 6 mc ciąży, dopiero teraz miałam badanie na cytomegalię. Wyszło mi IGG powyżej 500 a IGM 0.2.

    Raz czytam, że igg powyżej 500 świadczy, że niedawno przeszłam zakażenie, innym razem czytam, że bardzo dawno. Czekam dopiero na wizytę u lekarza. Z nerwów zejdę.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 13:17

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 30 lipca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę temat i dorzucę trzy grosze. U mnie też od razu szpital szpital, pilna konsultacja, a w szpitalu figa z makiem, do poradni i jeszcze pretensje do pacjenta.. bo to pacjent powinien zna procedury medyczne i medycynę. I pacjentowi się nudzi :/

    za85tzc.png
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odświeżam temat bo niestety wyszedł mi dodatni wynik na CMV. Na razie robiłam IgG, w przyszły tygodniu dorobię IgM i awidność. Temat całkiem dla mnie nowy, jak zaczęłam czytać o tym w internecie to masakra, można się załamać, więc dopiero tutaj widzę, że można jakoś rozsądnie do tego podejść.
    3 tyg temu poroniłam pierwszą ciążę, więc może to mogło być powodem? Za tydzień idę do ginekologa i już wariuje...
    https://ovufriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/badanie-cmv,845,11.html#

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 20 marca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zrobiłam IgM i wynik ujemny na szczęście. Czekam jeszcze na awidnosc. Ale przynajmniej jestem trochę spokojniejsza, co prawda w innych wynikach wyszły różne rzeczy ale to chyba przynajmniej ok.

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ