X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Baby Blues i inne takie
Odpowiedz

Baby Blues i inne takie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emigrantka Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Otwieram wątek o baby blues ale to też miejsce żeby się wygadać i wyżalić.

    Mnie dopadła totalna rezygnacja. Moja córcia ma dopiero 2tyg ale ja już tracę siły, motywację,chęci. O ile ciąża była bezproblemowym stanem błogosławionym o tyle poród i powrót do domu zrzucił mnie z bardzo wysokiego konia. Ja ambitna i zawsze pracowita zmieniłam się w amebę... Moja egzystencja ogranicza się do trzech czynności... spania,jedzenia (głównie słodyczy) i karmienia (które idzie coraz gorzej i boleśniej). Czasem przerywnikiem jest przewijanie albo nawet moja osobista wizyta w toalecie. Noce są spoko. Mózg śpi... Najgorsze są poranki... Kiedy budzę się i wiem że znowu wszystko od początku to samo. Szkoda mi mojego narzeczonego bo on się bardzo stara ale nie potrafi zrozumieć czemu ja nie skacze z radości... Od jutra on wraca do pracy a ja zostaję sama w domu. pół roku temu przeprowadziłam się do niego do Francji. Nie mam tu ani przyjaciół ani rodziny... Co prawda mogę zawsze liczyć na pomoc ze strony teściowej czy jego rodziny ale to nie to samo. Poza tym bariera językowa i kulturowa... No i jeszcze ten cholerny covid, kwarantanna, ograniczenia itd.
    Czekam kiedy mi to przejdzie ...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ