BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Baby Blues i inne takie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Emigrantka
Znajoma
Postów: 30
18

Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Otwieram wątek o baby blues ale to też miejsce żeby się wygadać i wyżalić.

Mnie dopadła totalna rezygnacja. Moja córcia ma dopiero 2tyg ale ja już tracę siły, motywację,chęci. O ile ciąża była bezproblemowym stanem błogosławionym o tyle poród i powrót do domu zrzucił mnie z bardzo wysokiego konia. Ja ambitna i zawsze pracowita zmieniłam się w amebę... Moja egzystencja ogranicza się do trzech czynności... spania,jedzenia (głównie słodyczy) i karmienia (które idzie coraz gorzej i boleśniej). Czasem przerywnikiem jest przewijanie albo nawet moja osobista wizyta w toalecie. Noce są spoko. Mózg śpi... Najgorsze są poranki... Kiedy budzę się i wiem że znowu wszystko od początku to samo. Szkoda mi mojego narzeczonego bo on się bardzo stara ale nie potrafi zrozumieć czemu ja nie skacze z radości... Od jutra on wraca do pracy a ja zostaję sama w domu. pół roku temu przeprowadziłam się do niego do Francji. Nie mam tu ani przyjaciół ani rodziny... Co prawda mogę zawsze liczyć na pomoc ze strony teściowej czy jego rodziny ale to nie to samo. Poza tym bariera językowa i kulturowa... No i jeszcze ten cholerny covid, kwarantanna, ograniczenia itd.
Czekam kiedy mi to przejdzie ...



Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)