X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Astma

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy, mam straszne duszności odkąd jestem w ciąży, mogę brać tylko inhalatory ale nie pomagają, lekarz rodzinny nie jest w stanie mi pomóc a pulmonolog w czerwcu prywatnie a na NFZ w listopadzie, czy któraś z was mimo duszności urodziła zdrowe maleństwo?

    Patka
  • Babajagaaga Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja rownież mam astmę, byłam u pulmonologa, mogę brać tylko wziewki i krople do nosa (fanipos) nie pozwolił brać żadnych tabletek. Też się męczę ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Czego i Tobie życzę :)

    Patka to lubi tę wiadomość

  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo, który tydzień?

    Patka
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka ja rowniez mam astme...i przed soba drugi poród ;)
    Biore Ventolin, Pulmicort i do nosa Tafen Nasal...w poprzedniej miałam to samo.
    Nie mam duszności bo biore leki regularnie...a przy porodzie najważniejszy jest oddech a bedzie ok!
    pzdr.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 22 lipca 2015, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w drugiej ciąży tak samo jak i w pierwszej miałam ataki w pierwszym trymestrze. Moja alergolog kazała brać wziewne, dusilam się okropnie ale wszystko przeszło z czasem i jesli chodzi o sprawy płucne czuje się znakomicie i nie biorę żadnych leków.
    pierwsze dziecko urodziłam naturalnie, żadnych astmatycznych problemów nie było. Teraz tez się szykuje na sn :)

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka to wrote:
    Pomocy, mam straszne duszności odkąd jestem w ciąży, mogę brać tylko inhalatory ale nie pomagają, lekarz rodzinny nie jest w stanie mi pomóc a pulmonolog w czerwcu prywatnie a na NFZ w listopadzie, czy któraś z was mimo duszności urodziła zdrowe maleństwo?

    A może po prostu spróbuj podejść do swojej lekarki. Musi cię przyjąć bo przez duszność może ci spaść wysycenie krwi tlenem a to nie służy maleństwu. Ja ostatnio miałam bardzo ciężki atak astmy i skończyło się na SORze. Dostałam dożylnie dexaven i salbutamol w nebulizatorze. od ponad tygodnia nie dostałam duszności.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ