X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Arytmia serca u płodu
Odpowiedz

Arytmia serca u płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kkoolloo91 Debiutantka
    Postów: 8 19

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Wróciłam niedawno od lekarza i mam kolejny powód do zmartwień. Mała ma arytmie serca. Najpierw była biała plamka w lewej komorze, która po kilku tygodniach zniknęła a teraz to :/ dostałam skierowania do kardiologa do Łodzi, który ma się tym zająć. Wizytę mam za tydzień, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu nie myśląc o tym.
    Czy miała któraś podobny przypadek który szczęśliwie się zakończył i może mi coś więcej o tym powiedzieć? Jestem w 28 tygodniu. Niedawno miałam bardzo męczący kaszel przez który całe noce się dusiłam, no i też sporo się denerwowałam przez problemy w domu. Lekarz mówi że to może być powodem. Nie wiem już sama :/

    kkoolloo91
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ